Zniknęły pieniądze z konta

Posiadam telefon na kartę TAK-TAK. W poniedziałek tzn 6 lipca chciałem wykonać połączenie, gdy usłyszałem, że połączenie jest nie możliwe bo nie posiadam środków na telefonie. Kwotę jaką posiadałem na swoim telefonie była około 20 zł. I tutaj jest pytanie co się z nią stało? Miał ktoś podobny przypadek?

Sprawdź biling na https://www.itaktak.pl/iboa/auth/auth.html . Może sprawa się wyjaśni .

P.S.Takie rzeczy tylko w Erze :shock:

Właśnie tam mam tylko 5 zł za cały miesiąc przegadane :x A gdzie reszta? :?:

Kiedy ostatnio doładowywałeś telefon :?:

Po miesiącu od ostatniego doładowywania możesz mieć na koncie nawet 200 zł. a i tak połączenia wychodzące Ci zablokują.

Musisz co miesiąc doładowywać konto o co najmniej 20 zł.

Miałem kiedyś podobny przypadek jak Ty i zadzwoniłem do BOA i mi odblokowali kwotę na koncie ale i tak się wkurzyłem bo za telefon wykonany do BOA płaci się i to chyba ponad 2 zł.

Może czas zmienić operatora ? Powiedział by ci u którego jest “sielanka” ale ten operator za tą reklamę :wink: mi nie zapłaci, więc porównaj sobie oferty samemu :wink:

Napisz do BOA. Najlepiej nie przesadzaj z grzecznością.W 99% zwrócą ci wszystko.Nie dzwoń do konsultanta , bo tylko zapłacisz a pomocy nie uzyskasz.Wczoraj córka odzyskała(!) 50 pln + dostała drugie tyle nie wiadomo za co.Sprawdziła telefonicznie u “konsultanta” a ten potwierdził kwote.

Powiedziano, że była usługa filmy włączona 1 sms 10 zł :x Najlepsze to, że nikt tego nie włączał :x Kasy nie odzyskałem

Napisałeś reklamacje??? Mi konsultant wpierał ,że ściągałem “płatne” pliki z internetu po 2.44 pln. w życiu tego nie robiłem.Napisałem reklamacje i po pokrętnych tłumaczeniach , że reklamacja nie ma podstaw do rozpatrzenia w ramach “dobrych relacji z klientem” zwrócono mi kase.

Jeżeli odpiszą ,że sie nie da , to dalej im odpisz , że nie zgadzasz sie z ich zdaniem.