Zniknęły wszystkie e-maile na poczcie INTERIA

Witam.

Ściąłem sobie program Mozilla Thunderbird i skonfigurowałem na moje konto na poczcie na Interii. Wszystko było OK, ale jakoś ten program mi nie przypadł do gustu i usunąłem go całkowicie z komputera. Następnie wszedłem na moja pocztę w normalny sposób i zobaczyłem, że nie mam ani jednej wiadomości w Otrzymanych. W koszu, wysłanych i roboczych było wszystko OK, ale Otrzymanych nie ma ani jednej. A część z nich była dla mnie bardzo ważna.

Czy ktoś wie o co tutaj chodzi?

Czy te maile po prostu przepadły?

to się nazywa chyba tryb offline i to jest taka domyślna opcja w Mozilli Thunderbird która nie kopiuje ale przenosi wiadomości z serwera na komputer

jeśli usunąłeś całkowicie mozillę to wiadomości przepadły (chociaż można odzyskać programem do odzyskiwania danych) ale jeśli nie to powinny być w katalogu:

~\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Mozilla\Thunderbird\Profiles\...

Witaj! :wink:

Prawdopodobnie w Mozilla Thunderbird’zie podczas konfiguracji przypadkiem ustawiłeś aby wszystkie maile przechowywało na komputerze a nie na serwerze poczty. W ten sposób ściągnąłeś maile na komputer a teraz na poczcie ich nie ma. :? Nie jestem pewny, ale po usunięciu programu automatycznie usunąłeś też te maile. :?

Spróbuj zainstalować jeszcze raz ten program i zobaczyć czy są jakieś pozostałości (np. Twój profil). Wtedy maile powinny być.

Od razu mówię, że mogę się mylić - a jeżeli tak to niech ktoś bardziej doświadczony się wypowie. :slight_smile:

Pozdrawiam! :wink:

zainstalowałem ponownie i maile są

ale czy da się coś zrobić, żeby one były też na poczcie tej zwyczajnej?

Wiadomości raczej na serwer nie da się przywrócić.

Lecz da się ustawić, aby ThunderBird nie usuwał wiadomości z serwera.

Narzędzia -> Ustawienia Kont -> Konfiguracja serwera -> zaznacz Pozostaw kopię wiadomości na serwerze i Dopóki wiadomość nie zostanie usunięta

dzięki za pomoc

w tej sytuacji spróbuje się przekonać do tego programu

dzięki