Zniknęły wszystkie konta w systemie

Witam

Mam niemały problem, poznikały mi wszystkie konta użytkowników (Win Xp Home). Pojawia się po prostu ekran zapraszamy i to wszystko, w trybie awaryjnym to samo. Po wciśnięciu ctr+alt+del i wpisaniu nazwy użytkownika lub administratora wyskakuje komunikat ze zalogowanie w systemie było nie możliwe. Wygląda to jakby zostały usunięte wszystkie konta włącznie z administratorem.

Miał ktoś podobny problem? Bo zupełnie nie mam pojęcia jak się za to zabrać teraz.

Dodam jeszcze ze stało się to po odpaleniu chdsk który znalazł parę problemów ale je naprawił. Później odpalił kompa od nowa i stało się to co opisałem powyżej.

Proszę zalogować się na koncie administratora, później wejść w panel sterowania>konta użytkowników i zobaczyć tam, czy poza kontem administratora istnieją w systemie konta innych użytkowników. Proszę też wejść do folderu X:\Documents and Settings (gdzie X to nazwa dysku, na którym zainstalowany jest Windows) i zobaczyć, czy istnieją tam foldery o nazwach użytkowników.

pozdrawiam

mkulik

Problem jest taki ze konta głównego Administratora też nie ma. Nie mam żadnej możliwości zalogowania się do systemu.

Skorzystaj z tego programu:

http://pogostick.net/~pnh/ntpasswd/