Zniknęły zakładki w FF. Jak je odzyskać?

Otwieram dzisiaj Firefoxa i nie ma zakładek! Wszystkie moje zakładki ( ponad 50) zniknęły! Próbowałam odzyskać z kopii zapasowej (plik JSON) i wyskakuje " nie udało się przetworzyć pliku kopii zapasowej". Dodatkowo nie mogę dodać żadnej zakładki- przeciągam na pasek zakładek- i nic. Czy jest jakiś sposób, żeby to wszystko odzyskać?

EDIT:

I ikonka odświeżania nie działa. Chyba jakiś wirus…

A próba usunięcia plików z kosza: “Czy na pewno chcesz usunąć WINDOWS?”

Jaka wersja Firefoxa?

Jak się domyślam nie masz żadnych blików bookmarks.html w folderze bookmarkbackups?

Bardzo możliwe że jakiś wirus.

Daj Log z HJT.

Następnie przeskanuj kompa ComboFix’em i daj loga.

W ogóle nie ma takiego folderu…

Dom@ , w takim bądź razie gdzie odnalazłaś te pliki JSON?

http://wklej.org/id/44115/

Dodane 25.01.2009 (N) 10:18

Zrobiłam kopię zapasową do własnego folderu.

Fix w HJT.

Chyba, że tak, ale pytałam jeszcze o wersję FF…

FF 3.0.4

I jeszcze log z Silenta: http://wklej.org/hash/b52bb22f28/

Da się dodać zakładkę przez Zakładki-> Dodaj zakładkę czy też PPM na stronie-> Dodaj zakładkę to tej strony?

Co do tej ikonki to PPM->Dostosuj, przeciągnij ikonkę odśwież do okna i przeciągnij ją jeszcze raz na pasek.

Kliknęłam “Dostosuj…” i wyskoczyło “Program Firefox uległ awarii w wyniku błędu”

Wykonaj standardową diagnostykę, może błąd powoduje jakieś rozszerzenie.

Awaryjny też nie działa poprawnie :frowning: . Po kliknięciu “Dostosuj…” przeglądarka nieruchomieje i wszystkie ikonki oprócz “strony domowej” stają się nieaktywne.

Więc pozostaje reinstalka i aktualizacja do FF 3.0.5 chociaż to zakładek nie przywróci.

Zachowaj sobie pliki bookmarks.html w bezpiecznym miejscu, przeinstaluj ff ( z usunięciem wszystkiego) i postaw od nowa.

Przeinstalowałam, działa, wszystkie zakładki powróciły, a błąd z odczytaniem pliku JSON polegał na uszkodzeniu się pewnego wpisu w rejestrze, który to błąd CCleaner skorygował. Ale co zrobić z tym folderem Windows w koszu. Siedzi już tam od tygodnia…

Spróbuj przenieść do kosza jakikolwiek plik i go usunąć.