Zniknięcie Folderów/Brak dostępu do nich po skopiowaniu ich z jednego dysku na drugi

witam mam problem, otóż kopiowałem koledze ze swojego dysku 2 gry na jego, oboje mamy ten sam system, po przekopiowaniu u mnie wszystko było widać, gdy od podłączył dysk u siebie folderów nie ma a miejsce jest zajęte, jeden folder pokazuje się na chwilę i zaraz znika, w trybie awaryjnym także nie widać, tak samo jak w total commander i Recuva, jest jakieś rozwiązanie jak sprawić żeby foldery stały się widoczne? (ukryte foldery pokazane, także pliki systemowe) Pozdrawiam EDIT: Prawdopodobnie mój dysk pracuje na AHCI a jego na trybie IDE, robi to jakąś różnicę?

Lamerq2 , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus