Zniknięcię opcji "Wyszukaj" i Aktywacja Systemu

Witam, ostatnio gdy chciałem coś wyszukać, normalnie wchodzę start/wyszukaj/pliki i foldery.Gdy wszedłem pokazał mi się taki widok: 18440979.jpg

( posklejalem kilka opcji zeby wszystko bylo na jednym obrazku )

Jak to naprawić, żeby wszystko wróciło na swoje miejsce i dało się szukać różnych plikow :expressionless: ?

Wejdź w start-> uruchom-> wpisz po kolei:

Kod:

regsvr32 /s jscript.dll , regsvr32 /s msxml.dll , regsvr32 /s vbscript.dll

Przeinstaluj Search z płytki CD z systemem.

  • Wejdź do ukrytego folderu C:\Windows\inf

  • Kliknij prawym przyciskiem myszy na plik srchasst.inf i wybierz opcję Install

  • zostaniesz poproszony o włożenie CD instalacyjnej XP,co spowoduje reinstalację Search.

ybu ,

A miałbyś coś jeszcze na coś takiego :

Od niedawna mam Windowsa Xp Pro SP3, i mi dzisiaj wyszkoczyła aktywacja systemu, wszystko ok, gdyby nie to, że nic mi się nie wyświetla! Jeszcze te 7 dni i bamm :frowning:

dddjq.jpg

Ja mam: jak system oryginalny to kontakt z infolinią MS, jak pirat… to cóż :slight_smile:

W tej chwili na kompie nie mam żadnych ważnych rzeczy, jak mówiłem mam ten sytsem od 2-3 tygodnich, jest jeszcze jakies wyjscie? Format czy cos nie wiem…

post1806981.html

Ha, wszedłem w przywracanie systemu tylko tam dla odmiany biało jest :wink:

Dodane 27.02.2010 (So) 19:39

Uf, aktywacje załatwiłem w inny sposób, ale nie moge opisać w jaki bo naruszył bym regulamin forum. A więc aktywacja z głowy. Nic mi się nie wyświetla w Przywracaniu Systemu, jest jakis sposob na to taki jak w przypadku Wyszukaj?

Na wszelki wypadek poszukam czy inne programy tez dzialaja poprawnie.

A może zamiast tego załatwiania w inny sposób spróbuj naprawić system z płyty instalacyjnej.

Już wszystko jest OK, kolega mi pomógł. Dzięki za pomoc, pozdrowionka :slight_smile: