Zniknięcie postów - o co chodzi?

Rano miałem jeszcze ponad 1200, teraz mam 1073, ktoś też ma taki problem ?

hmm, może były to nie prawidłowe posty które zostały przeniesione do śmietnika i uległy biodegradacji :smiley:

A to taki problem, do czego ta ilość jest potrzebna , dają coś za to ? :slight_smile:

Problemem jest wszystko co było lepsze kiedyś a gorsze jest teraz. W pewnym stopniu świadczy to o ciężkiej pracy włożonej przeze mnie poprzez pomoc innym. Nikt raczej by się nie cieszył z tego, że zniknęło mu 20% postów.

A ja myślałem że na forum pomaga się z przyjemności a nie z ciężaru , no ale każdy inaczej do tego podchodzi.

Najlepiej to napisz do administratora w tej sprawie na PW

Z przyjemności, inaczej bym tego nie robił, tylko różnie bywa, w zależności komu, jak, ile czasu i co tłumaczysz. Poczekam na odpowiedzi, później w razie czego napiszę do Admina, może się samo naprawi :wink:

W sumie tutaj pomaga się z przyjemności,jednak liczba postów wpływa na odbieranie porad użytkownika:sam przyznaj-będziesz się przychylał do informacji gościa,który ma np. 2000 postów czy tego,który ma ich np. 100(bo niedawno się zarejestrował).

Nie mam zamiaru wywoływać żadnej kłótni w sprawie czyichś kompetencji-po prostu pokazuję,że liczba postów ma wpływ na odbiór porad danego użytkownika.

Pozdrawiam

Można też nabić dużo postów oczekując pomocy, a nie udzielając jej. Więc to nie jest takie jasne że jak ktoś ma dużo postów to musi być “kozak” :wink:

Ale można te posty znaleźć i sprawdzić,o czym były i z jaką opinią się spotkały :lol:

Od dziś są liczone posty z działu hardware,być może to ma jakiś z tym związek coś może tam pogmerali :smiley: Też dał bym se głowę uciąć że miałem więcej postów :slight_smile:

Czemu kłótni , mi się podoba to co piszesz bo masz racje.

Ale np. jeżeli chodzi o mnie i jak już założe jakiś wątek z problemem to raczej patrze się na wiedzę danej wypowiedzi niż ilość postów , ale zazwyczaj moje wątki świecą pustkami bo problemy z jakimi ja się już nie potrafię sam uporać to zazwyczaj nikt nie potrafi :smiley:

PS.

A wiecie że ja też chyba miałem więcej postów :smiley:

PS.II

Z tego co teraz zauważyłem to już w offtopicu sie nie zaliczają posty do licznika , ale nie wiem jak było przedtem bo nie zwracałem na to uwagi :wink:

Miło czytać,jednak nie zrozumiałeś do końca-chodziło mi o to,że ktoś,kto jest ekspertem,a ma mało postów,bo np. wczoraj się zarejestrował,miałby pretensje do mnie o to,że na podstawie liczby postów określam jego umiejętności,tylko to miałem na myśli. :slight_smile:

Zrozumiałem , zrozumiałem :smiley: po prostu napisałem jako użytkownik jak ja podchodzę do rad userów w moich wątkach :wink:

PS.

Fiesta zaraz wpadnie i będzie rychły koniec tego tematu , tak coś przeczuwam w kościach :smiley:

A wiecie, że ja miałem o 20 więcej? Dziwne.

I dwa warny :smiley:

A ja chcę odczuć, że pojawi się ktoś kompetentny, i wytłumaczy co i jak :wink: Jeśli ponownie dział hardware się zalicza i będą liczone posty z kiedyś, to powinno być ich dużo więcej, nie mniej niż było. :wink:

Moim zdaniem, lepiej było napisać w tym temacie zgloszenia-bledow-nowym-forum-t208359.html myślę, że tam szybciej uzyskałbyś odpowiedź.

Pozdrawiam!

Dodane 07.01.2011 (Pt) 1:49

Żeby co niektórych pocieszyć, to z tego co pamiętam, miałem na liczniku ok. ponad 4800 postów, czyli ponad 200 postów poszło w kosmos.

Pozdrawiam!