Zniknięcie/ukrycie folderu Documents and Settings i inne

Przepraszam że nie przeszukałem całego forum dla rozwiązania swoich problemów, kilka/naście (niektóre pobieżnie) tematów które zbadałem nie pomogło mi w ich rozwiązaniu.

Główna sprawa to zniknięcie folderu “Documents and Settings” z dysku c. Dokumenty zapisane na pulpicie są umieszczone w folderze: C:\Users\ja\Desktop

Ciekawe jest to, że kiedy próbuję utworzyć folder C:\Documents and Settings pojawia się zapytanie, czy chcę zamienić istniejący folder. Ukryte pliki i foldery mam zaznaczone jako widoczne, są widoczne foldery i pliki jako wyszarzone (jak ukryte pliki w poprz windowsach). Instalowałem ostatnio kilka gier darmowych online i oczywiście akceptacja zasad była z automatu…

Przy okazji ścieżka adresu pliku w win 7 jest inna niż “logiczna” da się to jakoś zmienić? Chodzi mi o to, że są nazwy i trójkąciki, a nie ma dokładnego adresu podanego, da się zmienić jakoś ustawienia, żeby podawało dokładny adres “w starym stylu”?

No i 2gi i 3ci problem, dzięki którym zauważyłem wcześniejszy - jak znaleźć listę kontaktów gg? Od wczoraj moje gg nie działa, nie da się zalogować z panelu wyboru użytkownika, połączenie z netem jest, nie da się wybrać użytkownika praktycznie, po wpisaniu hasła gg nie daje oznak kliknięcia/enteru. Zanik działania gg jest niewyjaśniony, bo nic nie instalowałem i nie buszowałem po necie zanim nastąpił, 3 dni wcześniej zainstalowałem darmową gierkę z serwisu potatocośtam, nie wiem czy to ma znaczenie, więcej grzechów nie pamiętam. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję!

Wystarczy kliknąć w puste miejsce na pasku adresu.

Win7 nie używa folderu Documents and Settings, zamiast niego korzysta ze wspomnianego Users.

Zainstaluje sobie jakiś komunikator , a nie kombajn do wszystkiego (niczego dobrze nie robiący) i tam zaimportuj kontakty