"Zniknięta" opcja zgłaszania komentarzy

(takiktoś) #1

Hej, wiecie może co stało się z opcją zgłaszania komentarzy do moderacji? Zniknęła mi ostatnio. Może to tylko tak u mnie, bo za dużo zgłaszałem komentarzy i mieli mnie dość? :]

(Samurai) #2

U mnie działa i jest normalnie po najechaniu na komentarz pokazują się opcje: “zgłoś do moderacji” i “ukryj komentarze użytkownika”

(bachus) #3

Jesteś zalogowany? :wink:

(takiktoś) #4

Bardzo śmieszne. :wink:

Żebym nie był gołosłowny, pierwszy lepszy komentarz: http://wstaw.org/h/ed639c2d2f9/
Po prostu opcji najzwyczajniej w świecie nie mam. Nie wiem, czemu ani dlaczego. 

(adam9870) #5

Pod inną przeglądarką masz tak samo?

(Samurai) #6

W żadnym wypadku nie mówię, że jesteś gołosłowny :stuck_out_tongue: Piszę tylko, że opcja ta działa u mnie poprawnie :slight_smile: Więc może masz coś nie tak z przeglądarką?

(Bogdan_G) #7

Potwierdzam. Mam wszędzie “Zgłoś do moderacji”, z tym tylko, że w postach pod programami nie ma opcji “Ukryj komentarze użytkownika”.

Widać, że się ten szczegół nie ładuje się u Ciebie.

001526.jpg

Wynika z tego, że prawdopodobnie skopane ciacho jakieś z portalu. Że tak napiszę - uszkodzone. Usuń ciasteczka dobrychprogramów i potem wejdź na stronę - się zaloguj.

Chyba, że coś u Ciebie upodobało sobie w blokowaniu skryptów. Dodatek, czy program, wtedy większa kaplica. Na razie usuń ciasteczka z dobrychprogramów.

(takiktoś) #8

Ciastek czyszczenie nie dało rezultatu. :frowning:
Używam blokera reklam ale wyłączenie go nic nie zmienia zupełnie.
Podobnie użycie innej przeglądarki. 
Po prostu opcji nie ma. Najwyraźniej została mi odebrana. 

(eimi) #9

Niekiedy moderatorzy portalu blokują użytkownikom możliwość zgłaszania komentarzy do moderacji. 

Dzieje się tak w wypadku, gdy osoby te nadużywają tej funkcji - zgłaszając hurtowo wszystkie komentarze, które z jakiegoś powodu im się nie podobają, a które już wcześniej zostały przed moderatora zaakceptowane. 

Tak np. dzieje się z upartymi grammar nazi, którym nie podoba się czyjaś ortografia czy gramatyka w komentarzach, albo z uczestnikami wojenek mojeoprogramowanie vs twojeoprogramowanie, którzy zgłaszają do moderacji komentarz tylko dlatego, że jest niekorzystny dla przedmiotu ich uwielbienia. 

Z czasem taka blokada zostaje usunięta. Jak było w wypadku opisanym przez takiktoś - nie wiem, ale faktycznie został objęty ograniczeniem przez któregoś z moderatorów. Przywróciłem prawa do zgłaszania komentarzy, proszę jednak używać ich roztropnie :slight_smile:

(takiktoś) #10

Dziękuję za wyjaśnienie. Temat można objąć (dyskusyjnie) sympatyczną kłódką i pozostawić dla potomnych. :slight_smile:

(DiamondBack) #11

E tam spoko zawsze mogłeś zobaczyć taki komentarz 

Eimi wiesz, że banowanie ludzi, którzy krytykują twoją radosną twórczość nie sprawi, że twoje newsy staną się z automatu rzetelne?

btw to permban?

ocmpk.jpg