"Zniknięta" opcja zgłaszania komentarzy

Hej, wiecie może co stało się z opcją zgłaszania komentarzy do moderacji? Zniknęła mi ostatnio. Może to tylko tak u mnie, bo za dużo zgłaszałem komentarzy i mieli mnie dość? :]

U mnie działa i jest normalnie po najechaniu na komentarz pokazują się opcje: “zgłoś do moderacji” i “ukryj komentarze użytkownika”

 

Jesteś zalogowany? :wink:

Bardzo śmieszne. :wink:

 

Żebym nie był gołosłowny, pierwszy lepszy komentarz: http://wstaw.org/h/ed639c2d2f9/
Po prostu opcji najzwyczajniej w świecie nie mam. Nie wiem, czemu ani dlaczego. 

Pod inną przeglądarką masz tak samo?

W żadnym wypadku nie mówię, że jesteś gołosłowny :stuck_out_tongue: Piszę tylko, że opcja ta działa u mnie poprawnie :slight_smile: Więc może masz coś nie tak z przeglądarką?

Potwierdzam. Mam wszędzie “Zgłoś do moderacji”, z tym tylko, że w postach pod programami nie ma opcji “Ukryj komentarze użytkownika”.

 

Widać, że się ten szczegół nie ładuje się u Ciebie.

001526.jpg

 

Wynika z tego, że prawdopodobnie skopane ciacho jakieś z portalu. Że tak napiszę - uszkodzone. Usuń ciasteczka dobrychprogramów i potem wejdź na stronę - się zaloguj.

Chyba, że coś u Ciebie upodobało sobie w blokowaniu skryptów. Dodatek, czy program, wtedy większa kaplica. Na razie usuń ciasteczka z dobrychprogramów.

 

Ciastek czyszczenie nie dało rezultatu. :frowning:
Używam blokera reklam ale wyłączenie go nic nie zmienia zupełnie.
Podobnie użycie innej przeglądarki. 
Po prostu opcji nie ma. Najwyraźniej została mi odebrana. 

Niekiedy moderatorzy portalu blokują użytkownikom możliwość zgłaszania komentarzy do moderacji. 

Dzieje się tak w wypadku, gdy osoby te nadużywają tej funkcji - zgłaszając hurtowo wszystkie komentarze, które z jakiegoś powodu im się nie podobają, a które już wcześniej zostały przed moderatora zaakceptowane. 

 

Tak np. dzieje się z upartymi grammar nazi, którym nie podoba się czyjaś ortografia czy gramatyka w komentarzach, albo z uczestnikami wojenek mojeoprogramowanie vs twojeoprogramowanie, którzy zgłaszają do moderacji komentarz tylko dlatego, że jest niekorzystny dla przedmiotu ich uwielbienia. 

Z czasem taka blokada zostaje usunięta. Jak było w wypadku opisanym przez takiktoś - nie wiem, ale faktycznie został objęty ograniczeniem przez któregoś z moderatorów. Przywróciłem prawa do zgłaszania komentarzy, proszę jednak używać ich roztropnie :slight_smile:

Dziękuję za wyjaśnienie. Temat można objąć (dyskusyjnie) sympatyczną kłódką i pozostawić dla potomnych. :slight_smile:

E tam spoko zawsze mogłeś zobaczyć taki komentarz 

Eimi wiesz, że banowanie ludzi, którzy krytykują twoją radosną twórczość nie sprawi, że twoje newsy staną się z automatu rzetelne?

btw to permban?

ocmpk.jpg