Zniszczona karta. Czy da sie odzyskać numer?

Wiec tak: niedawno połamała mi się karta sim z Simplusa :-x . Czy da się zamówić nowy starter ale z tym samym numerem który miałem wcześniej? Bardzo mi na tym zależy ponieważ miałem złoty numer

Pozdrawiam

A masz szczątki tej karty ?

tak mam ale zmienia to coś??

Spytaj sie w biurze obsługi, czy jest możliwość wydania nowej karty i powiedz im że Ci się ta złamała i że ją masz.

jeśli zostało to złote i nie jest połamane kup najtańszą karte np. za 5zł i na allegro weź adapter dual-sim

wytnij to złote z tej karty za 5zł i włóż…

wybierasz tą ze zł. nr. i voila :slight_smile:

na pewno się da bo za 50 zł moja mama sobie uaktualniła numer bo zgubiła telefon. powiedz że nie był złamany znaczy złamana i wcale jej nie pokazuj. po prostu zgubiłeś telefon i prosisz o duplikat karty

da się. takie coś nazywa się duplikat karty i kosztuje różnie ale musisz zapytać się w salonie operatora to ci powiedzą

tak jak poprzednicy pisali, ale jedne warunek karta musiała być zarejestrowana

Możesz ją na miejscu zarejestrować i dopiero dać kartę bądź szczątki karty ale nie musisz a koszt wymiany karty SIM w Simplusie to 12,20 zł przynajmniej taka cena jest w cenniku. Powinieneś też odzyskać środki jakie miałeś na koncie. Książka telefoniczna i SMSy raczej Ci nie zwrócą.

będzie miał wszystko jak zrobi to co napisałem wyżej…

o kontakty sie nie boje bo wszystkie mam na telefonie zapisane