Zniszczony AMD Athlon 64

dzień dobry chciałbym sie dowiedzieć czy jest wo gule taka możliwość dostałem kompa od kolegi który pojechał zagranice tylko idiota kiedy wyjmował procka żeby go oczyścić chyba o coś zahaczył(jakby co on sie wo gule na tym nie zna ;/) bo patrze na procka i widzę 2 żółte kulka bez nóżek i 3 zgięte czy jest taka możliwość wo gule bo zal mi kompa czy jest jakaś możliwość żeby coś zrobić żeby to działało bez tych 2 nóżek albo je jakoś zrobić ? #-o

Najpierw się pomódl, a potem lutownica i obcążki w dłoń - innego wyjścia nie ma.

Gdyby nóżki nie były potrzebne to by ich tam nie było, więc możliwości raczej nie widzę.

Możesz spróbować dolutować o ile masz oryginalne nóżki. Możliwe jest, że nie we wszystkich miejscach te nóżki były (wtedy są tylko plamki).

Ps.

wo gule = wogóle

czy jest jakaś możliwość - za dużo razy powtarzasz

INTERPUNKCJA

no mam tu 2 puste plamki i nie mam nóżek a gdybym go do servisu jakiegoś zawiózł to jak udało by im sie to czy nie ?;/

Nie wiem :confused: Jeśli tak to dużo kasy by poszło bo to uszkodzenie z winy kogoś :confused: no chyba że masz znajomego :smiley:

a co byście woleli wysłać go na naprawę czy kupić nowego ! ? !

ja bym spróbował sam naprawić…potem naprawa do max 50zł bo nowy pewnie kosztuje 70zł chyba że to athlon 64 x2…

eee tam ja se tak myślę ze go sobie oprawie w ramke i naczepie na ścianę i se nazbieram na lepsza grafikę bo gf 8400gs mi już daje w kość :frowning: