Znów błąd 500 na stronie głównej DP


Jak w temacie. Coś znów padło na DP…

U mnie strona główna DP działa poprawnie. Spróbuj wyczyścić dane przeglądarki albo odpal stronę DP w trybie prywatnym przeglądarki.

Pozdrawiam!

Tam nic nie ma, daruj sobie. Forum jeszcze działa.
Ciekawe jak długo.

1 polubienie

Sprawdź bez AdGuard.

Się naprawi to skryptlet (dodatek dla chromium) / „reguła” replace (dodatek to Firefox lub aplikacja płatna na PC/z ograniczoną funkcjonalnością na Android) na reklamy nie dogaduje się z resztą serwisu (lub kod strony generuje popłoch).

To nie jest do końca tak, z tym kodem 500.
Nie wgłębiałem się, ale to nie jest „internal server error”
ta 500 wyskakuje np. w momencie problemów z siecią ( „fetch failed” - kod 0?), co może się zdążyć np. za proxy ( jak w moim wypadku). W każdym bądź razie nie wyskakuje w momencie zwrotki 500 z serwera.

Widać Opatrzność nad Tobą czuwa…

U mnie jest ok

Co nic nie znaczy.

Strona DP jest ostatnio kapryśna, mi owo 500+ wyświetla się wprawdzie rzadko, za to komentarze jak się trafi. Raz się wyświetlą, drugi raz nie. Taki urok badziewia.

Hmm, to jednak coś znaczy.
W zależności od lokalizacji skąd mamy internet możemy oglądać portal na innych podserwerach, gdzie część ma szczęście i działają a reszte spotyka los @blumberplumber (a)

Tym niemniej przed zmianami takich problemów nie miewaliśmy, prawda?

Mówiłem, że serwer w Gdańsku i Warszawie to za mało, trzeba dla południa polski postawić data center u rodaków na Słowacji/Czechach (Bo Kraków pewnie będzie zbyt wysoko).

Tak, strona opływała czystym złotem przed zmianami. Jak ludzie mają krótką pamięć… Czasami strona ładowała się jakby chciała a nie mogła, błędy 500 czy brak dostępu do strony zdarzały się wielokrotnie ale nie, TO WINA NOWEJ WERSJI WITRYNY. :smiley:

Po prostu nic się w tym aspekcie zbytnio nie zmieniło.

Mnie się jakoś nie zdarzały… A teraz tak.

Między innymi dlatego obecną wersję oceniam nisko.
A wady tej nowej wersji zostały wymienione już tak wiele razy, że daruję sobie powtarzanie.

Mówi się SOA#1:slight_smile:

jak widać 10 dni później forum działa… portal już niekioniecznie…

Teraz chyba całkiem coś nie działa.

działa u mnie i można pisać komentarze:

Ale czy działa „wyślij” w tempie do 30 sekund od pacnięcia.