Znow po raz kolejny net ciezko chodzi

co jakis czas to samo :? i z kad to sie bierze :-x

mam awasta ustawionego na ochrone na najwyzsza wartosc mialem avg 7.5 anty spyware ale po 30 dniach wygaslo i zaczal sie znow problem wolnego netu

tak i sie zdaje

przesylam logi i jednoczesnie pytam jak mam ustawic awasta i jaki jeszcze program do tego dolozyc aby miec bezpiecznego kompa i zeby wmiare nie mulil?mialem comodo firewola ustawionego na domyslne ale komp widocznie mulil wiec go odinstalowalem

czekam na instrukcje :slight_smile:

Bzyku popraw błędy - na forum piszemy po polsku. Za chwilę temat wyleci.

Logi są czyste.

Tutaj znajduje się opis konfiguracji Avasta.

Obecnie masz zainstalowanego Avasta oraz AVG Anti-spyware. Jest to bardzo dobry zestaw z darmowych, które można mieć. Mając takie zabezpieczenie jesteś w miarę bezpieczny. Ale jeśli chcesz to możesz dodatkowo zainstalować Kerio firewalla. Opis jego konfiguracji nawet znajduje się na Forum:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=35065

Dodatkowo możesz przejrzeć "ZBĘDNIKI " w autostarcie oraz Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.

konfiguracja avasta wytlumaczona w sposob na prawde powierzchowny

nie zebym negowal twoje podpowiedzi ale tam duzo sie nie dowiedzialem

dzieki Wam juz na prawde pare razy udalo sie wyjsc z opresji i dziekuje za to

mysle ze zostawie go tak jak jest teraz

jesli logi sa czyste do dobrze tylko martwi mnie to ze stronki typu np ta do avasta otwierala sie ponad pol minuty a mam 512 i sprawdzalem teraz dostepnosc (szybkosc) lacza

avg mam dalej ale czy jest on przydatny jesli moja miesieczna licencja juz wygasla-jest teraz z niego jeszczejakis uzytek?jak patrzylem aby ja wykupic na 2 lata to trza zaplacic 35 ojro

nad kerio za chwile sie zastanowie

nadmienie tylko ze uzywam mozille 1.5.0.9 plus dodatki typu adblock 0.7.2.2, flashblock 1.5.2, fasterfox 2.0.0

moze cos to spowalnia

bede tez mial dzis northona 2006?moze on bedzie lepszy od avasta?

Nortona sobie odpuść, dopiero on Ci spowolni kompa. Co do AVG Antispy > zostaje, jest bez rezydenta ale możesz pobierać aktualizacje i skanować system. Skontaktuj się z providerem, może wina leży po jego stronie.