Znowu e-mule

(Kristof007) #1

Witam.Mam 2 pytania: Jak przyspieszyć e mula?(Mam łaczę przez multimed.128). Drugie pytanie to czy jak zatrzymam pobieranie to jak włączę kompa będzie pobierał od początku czy nie?

(El Presidento) #2

Oczywiscie ze tak

A jaką predkoscią sciągasz, porty p2p odblokowane ?, jakie id, odblokowny program w firewallu :?

Odpowiesz na pytania dalej sie bedzemy martwic

(Kristof007) #3

Osiągam max. 8 kb. A co do reszty to powiedzmy że jestem “początkujący” i nie bardzo wiem.:slight_smile:

Złączono Posta : 12.12.2005 (Pon) 21:32

Teraz ściągam film i mam prędkość 4! !!

(Marek Section8) #4

(Ren21) #5

ja mam taki problem a mianowicie emule mi ladnie smigało ale po formacie ledwo co wyciaga 1/kb ;/ jak temu zaradzic ?

(Kbr) #6

Jak temu zaradzić ? Otóż nie da się :smiley: :mrgreen: No może się da, ale ja polecam na takie jaja program p2p Ares. Na emulu miałem transfer góra 4KB/s na Aresie góra 60KB/s :smiley:

(w32.sasser) #7

Czy są organizowane jakieś zawody i korzysta się z programów P2P, który ściąga najszybciej? Nonsens. eMule ma to do siebie, że jest to program dla cierpliwych. Mam łącze 512kbit i na początku eMule wyciągał ledwo 16KB/s. Teraz ściąga tyle, na ile pozwala mu na to moje łącze. Bardzo ważna jest konfiguracja eMule i oczywiście kredyty. Zapraszam do lektury na stronach internetowych. eMule nie nadaje się ściągania pojedynczych mp3, tak jak KaZaA. Za to ilością plików sieć ed2k bije inne sieci na głowę (pomijam tu torrenta, ale to inna bajka ) :mrgreen:

Jeśli czegoś nie ma w sieci ed2k (albo torrent, choć ciężko znaleźć starsze releasy) to w innych sieciach raczej tego nie znajdziesz :twisted: