Znowu EMULE!

Nie moge sie podlaczyc do serwera RAZORBACK2 !!

SKAD TO SIE WZIELO ??

nie jestem dobry z Anglika ale to chyba znaczy że Twój IP jest na czarnej liście serwera

Tyle to i ja sie domyslam ALE Z JAKIEGO POWODU ?? :? :? :?

masz pewnie low id i laczyles sie kilkakrotnie do serwera a on cie wyzucal i na jakis czas jestes na czarnej lisci

Dobra dzieki :smiley:

Tylko co to jest LOW ID i ile sie jest na czarnej liscie??

nie masz publicznego ip i dlatego masz low id a ile sie jest nie wiem

zmien serwer

LOW ID mają użytkownicy eMule z wewnętrzymi numerami IP czyli tacy, którzy są w sieciach LAN

na Razorback2 jesteś na czarnej liście około dwóch godzin, ale teoretycznie tylko w praktyce możesz próbować podłączyć się już po kilkudziesięciu minutach :lol:

Dzieki :smiley:

Tylko jeszcze mi powiedz jesli mozesz co to jest POUBLICZNE IP ??

w eMule HIGH ID czyli użytkownicy z zewnętrzymi numerami IP, czyli Neostrada czy Net24 wszystko co nie jest siecią LAN (lokalną)

w eMule daje to szybszy download i wogóle szybciej pobierasz jak masz zew IP = HIGH ID 8)

BANITA czyli nic nie moge zrobic ?? :frowning:

z czym?? :roll:

zeby sie podlaczyc do RAZORBACK2

niestety :frowning:

poczekaj swoje na innym serwerze np. FreeSex.fastserwer albo ByteDevils (ten, który ma największą liczbę użytkowników) ewentualnie DonkeyServer no.1 lub no.2 albo ten, który podobnie do ByteDevils ma największą liczbę użytkowników

po godzinie spróbuj się podpiąć pod Razorback i zobaczysz czy połączy czy nie… ewentualnie znowu trochę odczekaj

inaczej pomóc nie mogę bo u mnie eMule nie działa p2p kaput dzięki providerowi :twisted:

ALE WOGOLE JEST SZANSA ZEBY SIE PODLACZYC DO RAZORBACK2 NA MOIM IP ??

a napisałem gdzieś, że nie ma!!?? !!

oczywiście, że TAK tylko musisz poczekać bo:

a resztę już wiesz :stuck_out_tongue:

ALE JA MAM ZEWNETZRNE IP I SIE NIE MOGLEM POLACZYC. Ja mam neta z kablowki.

chłopie!! podłączałeś się kilka razy bezskutecznie i serwer cię zabanował !!

teraz musisz poczekać (teoretycznie) dwie godziny i spróbować ponownie się podłączyć !!