Znowu karta tv :P

Czesc, Mam pytanko :slight_smile:

Posiadam Tuner TV PixelView PlayTV/VCR PV-BT878P z radiem

Poszukuję do tego sterowników pod VISTE. Próbowałem zainstalowac te z Xpka/2000 ale nie działają :frowning:

Doradzcie coś

Pozdrawiam, Przemek Szewczyk

Jak chcesz oglądać tylko TV to zainstaluj sobie DScaler gra bez instalowania sterowników, trzeba tylko podczas pierwszego uruchomienia wybrać swój model karty. A do obsługi pilota najlepiej Bremote.

mam tę karte u siebie (tzn mam pixelview play tv pro) dzialaja sterowniki z xp albo ze stronki prolinka bez problemu… dscaler raczej ich wymaga :stuck_out_tongue: tez ladnie chodzi tylko jak dla mnie szkoda ze wyłacza przezroczystosc… do pilota bremote bym sobie darowal duzo lepszy jest girder najlepiej w wresji 3.xxx bo nie zawala systemu pierdolami - trzeba go uruchomic w trybie admina i w zgodnosci z xp wtedy wszystko śmiga cacy :slight_smile: powodzenia

aha jak sie nie myle to bremota nie jest pisany pod systemy NT i potrafi uszkodzic tablice partycji pamietam ze kiedys ciagle mialem problemy z dyskiem przy tym programie wiec zdecydowanie nie polecam pomimo jego zachecajacej prostocie i elastycznosci :smiley: girder rządzi :smiley:

a i jeszcze jedno - byłbym zainteresowany sterownikami na 64 bity jak by ktos posiadał to prosze o kontakt :slight_smile: