Znowu nowe logo?

Już admini sie o to postarają, logo na pewno dobre zrobia. :wink:

to nowe logo nawet mi sie podoba:)

na pewno lepsze od pirata.

Juz sie napaliłem na tą koszulke :slight_smile:

koszulka5.jpg

No a jak można zdobyć taką koszulke :stuck_out_tongue:

Panowie, spokojnie - to na razie tylko wizualizacja :stuck_out_tongue: Ze względu na panującą aurę i tak zaczęlibyśmy najpierw raczej od kubków :wink:

:slight_smile:

Wiem że troche potrwa zanim bedzie można kupić te wszystkie gadżety.

Po prostu wyrażam swoją aprobate :smiley:

Mam nadzieję, że nie tylko kupić :x :smiley:

coraz ciekawiej się robi :wink: :wink:

Chciałbym zauważyć, że większość serwisów ma logo niekojarzące się z ich działalnością:P

Allegro - aukcje internetowe, logo w postaci jakiejś rączki:P

logo.gif

Telepolis.pl - serwis poświęcony telekomunikacji -logo w postaci litery “t”

telepolis-logo.gif

Większość serwisów ma logo w posraci ciekawie graficznie dopasowanego napisu, będącego nazwą vortalu.

Allegro to aukcje internetowe, a “rączka” kojarzy się jak najbardziej z hyperłączami (linkami) w Internecie, braniem czegoś (kupowaniem) itd.

Co do Telepolis to, wybacz, nawet nie chcę się wypowiadać… Chociaż i tu pewnie można by znaleźć jakieś nawiązania…

Nie twierdzę, że każde logo musi się kojarzyć z tematyką. Problem w tym, że to co mamy obecnie pasuje bardziej do jakiegoś serwisu o fizyce :stuck_out_tongue: albo miłośników kolorowych mydełek…

Może grafik redakcyjny brał inspirację z Dragon Ball’a :wink:

Osobiście tak samo jak nie potępiałem pirata, tak samo nie potępiam “Ludka” jest taki bardziej elo-melowo-ziomalski 8)

Ale jedno mi sie nie podoba w tyl “ludku”.

Ta płyta.

Rozumiem że miała być podobna do CD ale przypomina bardziej winyl :?

Logo jest świetne :slight_smile:

A można wiedzieć kiedy będą dostępne kubki oraz koszulki z nowym logiem? :slight_smile:

ale i z piratem mogła by być koszulka :stuck_out_tongue:

Jakby ktoś pytał, dorzuciłem wizualizację kubka z logiem.

http://dobreprogramy.pl/gadzet/index.htm

Koszulki, są naprawdę fajne, a logo mi się podoba jak nigdy dotąd. Rozumiem, ze trzeba czekać na nowe logo na stałe, wraz z nowym wydaniem vortalu? A takie ładne to logo… :cry:

Noo, ja taki kubek chce :stuck_out_tongue:

Zamiast nagrody która dostałem AV, mogłem dostać kubek, mi się bardziej podoba :stuck_out_tongue:

Kiedy będzie można to zamawiać ??

fajny z tym kolorowym jest :wink:

kubek.jpg

No chrapka jest… :stuck_out_tongue: Szczególnie ta czarna koszulka przydałaby się… w pogo :wink:

Projekty jak narazie udane :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam

je chcem koszulkem :lol:

joke :stuck_out_tongue:

ale szczerze mówiąc już szykuję mamonę :smiley:

Hej kiedy będzie można to zamawiać!Fajna jest koszulka!

A kto to jest z tym jeżykiem na głowie?

Można wzorować sie na grafice web 2.0. Ja bym proponował np. zrobić kolorowe i lekko błyszczące kulki atomu w przestrzeni 3D z napisem na dole “dobreprogramy” lub zrobić kółko a w środku skrót DP wokół ktorego będą krązyc te atomy. Oczywiscie w najprostrzy w mozliwy sposób. A jesli juz chodzi o tego Pana z jeżykiem to może dajcie rózne jego wersje do wyboru bo wiem, że mozna go jeszcze podszliwować i dać milszy wyraz twarzy. Wiem, że sie czepiam niepotrzebnie ale jak juz cos to za bardzo komiksowe to jest. Przypuszczam, ze to ten sam autor, który stworzył pirata. Nie mam nic przeciwko temu stylowi bo jest znakomity ale jak juz napisalem wczesniej jest za bardzo komiksowy.