Znowu nowe logo?

od czasu do czasu pojawia sie zamiast starego logo takie cos:

dpcn8.jpg

Czyżby znowu szykowała sie zmiana ?

Teraz to logo jest w schemacie zielonym i vista, a w reszcie normalny. Czy to może jakaś sprawka hackera? Oby tylko zielony zostawił w spokoju! :wink:

Ja mam zwykle logo :?

piotrekjunior Zapewne masz zwykłe logo ponieważ pojawia się ono sporadycznie (że tak się wyrażę). Czyli raz jest a raz go nie ma.

Mi jak chodzę po vortalu, pojawia się ono właśnie tak.

BTW. Zastanawiam się dlaczego pojawia się to nowe logo.

…może jakieś małe przygotowania do nowej wersji Vortalu?

Raczej przygotowania do zmiany logotypu. Administracja ma chrapkę na nowe logo :slight_smile: A jako, że pirat nie wypalił, teraz sprubóją czegoś nowego.

u mnie podobnie ^^

Wszedłem przed chwilą na vortal,

patrzę, a tu nowe logo :smiley:

No to na forum zobaczyć na opinie itd. - widzę posty, patrzę - nie ma go ;/

Estetycznie ono wygląda i naprawdę świetnie się komponuje,

ale ja kojarzę dp głównie ze starego, dobrego loga ;]

Mi to nowe logo jakoś się nie pojawia (zresztą nie wiem czym to jest spowodowane najlepiej niech admin się wypowie na ten temat)

Ale osobiście logo czy kolor strony może się zmieniać, byłoby dobrze gdyby też sposób po serwisie w miarę możliwości się nie zmieniał ale dla mnie i tak się liczy rzetelność tego serwisu, jego idea i użytkownicy - wszystkie te komponenty tego serwisu stanowią jego dobrą i unikalną część, która bez znaczenia na logo czy interfejs graficzny (mam nadzieję) nigdy się nie zmieni :slight_smile:

Pozdrawiam wszystkich userów dobrych programów

Wyraźnie widać, że to świadomy zabieg. Pochodź trochę po vortalu - w końcu się pojawi. :slight_smile:

wystarczy odświeżyć strone i jest :wink:

Jeśli Tobie wystarczył 1 raz ( :wink: ) to czuj się wyróżniony. :slight_smile: Mi się raz pojawiło, ale po parunastu kliknięciach w linki. Jednak pojawiło się tylko raz, potem już go nie widziałem.

Tak jak ktoś już pisał, wystarczy pochodzić po vortalu :stuck_out_tongue: (np. przechodzić w inne kategorie programów itp :stuck_out_tongue: )

Nie potwierdzam ale też i nie zaprzeczam :stuck_out_tongue: Niedługo uchylimy rąbka tajemnicy…

Tu się jak w sejmie robi :lol:

U mnie pojawia się we wszystkich schematach

A teraz mi się niechce na żadnym pokazać :smiley: No i dobrze :!:

Jakoś to logo mi sie nie podoba :stuck_out_tongue: dziwne trochę :roll:

P.S mi pokazało się za pierwszym razem gdy włączyłem stronę Vortalu. :wink:

Co do tego logo: te żółte to jest jakaś korona, czy fryz na żelu :D?? Te brwi czy co kolwiek to jest ten kolo ma za wysoko i cały czas wydaje mi się, że widzę twarz bez oczu :D. Ewentualnie może być te logo, ale w tle dałbym jednak przynajmniej pomniejszone stare logo, bo jakoś pusto wygląda to miejsce po lewej obok napisu “dobreprogramy” :slight_smile:

Racja. :slight_smile:

Nie podoba mi się to logo. Takie jakieś dziwne jest. Już pirat lepiej pasował. A najlepiej, żeby nie zmieniać starego logo.

Gwoli ścisłości to logosy są dwa: jeden z nich to tekst “dobreprogramy” pisany konkretną czcionką i z pogrubionym “programy”, drugi to znak graficzny, który nazywamy od jakiegoś czasu w gronie redakcji “mydłem” :wink:

Zdajemy sobie sprawę, że zmiana logo zawsze będzie wzbudzać kontrowersje jednak “mydło” po prostu w żaden sposób nie koresponduje z tematyką serwisu, nijak też nie nadaje się do działań promocyjnych (nie wyobrażam sobie koszulki z “mydłem” :wink: ).

“Ludek” dawałby w tym zakresie o wiele większe możliwości. Wystarczy spojrzeć tutaj: http://dobreprogramy.pl/gadzet/index.htm