Znowu te błędy:(

przed reinstalką jak juz kiedyś wspomniałam pojawiały mi się błędy z explorer.exe,slsk.exe ,winamp.exe itd…

po reinstalce wszystko bylo ok ,ale niestety tylko do czasu :frowning: dzisiaj znowu pojawiał się taki błąd z expolrer.exe :frowning: nie wiem w ogóle dlaczego,wszystko było przeciez w porządku.

czy ktoś wie dlaczego te błędy się pojawiają?i jak sprawić by się nie pojawiały? :shock: proszę o pomoc…

Zrub formata nagraj system operacyjny i zainstaluj IE 6 :!:

  1. Może to wirus

  2. Może zainstalowałeś jakiś prograk ktróry wywołuje błąd

  3. Ja ostatnio zainstalowałem xvida i to on mi dupił explorer

  4. wejdz do panel sterowania=>Narzędzia administracyjne=>podgląd zdarzeń=>aplikacja=>naciśnij 2 razy informacje o błędzie i zobacz co go wywołało.

Ja bym na twoim miejscu nie bawił się w reinstalki, tylko zrobił formata i zainstalował system na czystą partycje. A jak to nie pomoże to może przyczyną jest zwalony Ram. :smiley: :smiley: :smiley:

Pochopnie piszesz i mylisz pojęcia, Explorer jest czym innym niż IE.

Inez jaki system używasz?

Pozdrawiam 8)

mam system windows xp professional.

ja nie wiem jak się robi formata!!

ostatnio zaisntalowalam avasta-ale dlaczego mialby powodowac ten blad?wczensiej go nie mialam a błędy i tak się pojawiały.

a moze to przez windows update?instaluje jakies latki do systemu…

aha ,a w procesach pojawilo mi się jakoś tak duzo tych 'exe’nie wiem skąd.wcześniej ich nie było -np.lsass.exe,csrss.exe,spoolsv.exe ,a i co to jest taskmgr.exe ??

ok,to co powinnam zrobic?dzięki za odpowiedzi.

lsass.exe jest atakowany ostatnio przez wirusa Tu kliknij

csrss.exe opis ataku wirusa wykorzystujący ten plik- Tu kliknij

Czy masz jakis Anti Wirus?

Przeskanuj tym scanerem - Tu kliknij

taskmgr.exe jest plikiem systemowym odpowiedzialnym za uruchomienie menadźera zadań windows


Update

Słusznie zauważyłeś mój błędny opis, te pliki są wykorzystywane przez wirusy do ataku, tak też mówią o tym wskazane przeze mnie strony. Czasem zdaża się własciwie myślec, a inaczej napisać.

Do inez :arrow:

Generalnie pliki pojawiające się w “Menadżerze zadań windows” lsass.exe i csrss.exe są następstwem działania pliku Svchost.exe

Przydałoby Ci się narzędzie do czyszczenia rejestru, są to narzędzia dla zaawansowanych użytkowników, które również defragmentują rejestr i usuwają błędne wpisy jak i naprawiają potrzebne rzeczy w rejestrze, bo tak myślę, że wyskakujące błedy programów mogą (nie muszą) mieć swoje źródło właśnie tam. Mysłę o narzędziach typu System Mechanic czy Rregistry Mechanic. Pogramy są płatne. Można próbować użyć jakieś darmowe narzędzie z Vortalu np. jv16 lub RegCleaner albo Driver Cleaner.

Pozdrawiam 8)

W stronie którą podałeś pisze że:

Atakuje a nie jest virem :stuck_out_tongue: Co do Isass to jest to plik systemowy który może zostać zaatakowany a sam virem nie jest :stuck_out_tongue:

Przeskanuj avastem dysk twardy i będzie wiadomo czy masz wirusa czy nie :smiley:

Wyłącz raportowanie błędów , może to coś pomoże :? :

Prawoklik na Mój komputer, Właściwości, Zaawansowane. Wejdź w Raportowanie błędów, i tam je wyłącz.

dziękuję za rady.ściągam właśnie jv16 i skanuję system tym nortonem:) ale avast niczego nie wykrył.

wydaje mi się ,ze te wszystkie problemy powodują te łatki do systemu ,które ściągam,bo przed tym wszystko było ok.

no,ale ja się na tym nie znam… :shock:

oki,pozdrawiam wszystkich.

halo :shock: nie wuem jak się obsluzyc tym programem :smiley:

co i jak …?ktos pomoze?

dziękuję…

Jeśli chodzi ci o “JV16 PowerTools” to w opcji “Settings” na dole masz “Language” i tam jest “polish - polski” zatwierdzasz ok (tym u gury) no i masz już po polsku :stuck_out_tongue:

Proste no nie :!:

hmmm…no tak do tego doszlam :smiley: chodzi mi o to w ogole co mam zrobić …nie mam zielonego pojęcia.

:slight_smile:

Przed czyszczeniem rejestru zawsze zrob kopie.

Po uruchomienu Programu masz Opcje rejestru i ikonke z gumka. Włacza się tym Czyszczenie rejestru. Zaznacz wszytskie klucze niech Ci wyszuka niepoprawne. Wpisy z zieloną kropką możesz spokjnie usuwać. Inne opcje dają możliwość wyszukania jakichś wpisów, o których wiesz, że nie powinno ich byc a jeszcze są.

Pozdrawiam 8)

SURYKAT TO ZNOWU TY?? TO PRZEKRACZA JUŻ WSZELKIE GRANICE!! :evil: :twisted:

Post Jaruzela vel SuryKat usunięto BAN.

Boczi mimo wszystko nie krzycz ;);):wink:

czemu krzyczałeś mozna wiedzieć czym cie wkurzył ten osobnik to tak z ciekawosci ?

Sorry za krzyczenie :slight_smile:

  • Głupie porady - bezsensowne, dziwne…

  • Rejestrowanie sięco rusz pod innym nickiem… :x :-x

  • Było jeszcze wiele zachowań - Ci, którzy śledzili jego posty, wiedzą… :-x

Mnie osobiście to bardzo denerwuje… szału dostaję :smiley:

Wiemy wiemy i pamietamy jaki z niego znajduch cwany byl. :twisted: :twisted: