Znowu to gg :/

Niedawno miałem problem ze starszą wersją gg. Po włączeniu zmiast opcji i listy kontaktów pokazywało się pomarańczowe tło. Zainstalowałem najnowszą wersję, wydawało się, że wszystko będzie już ok, a tu kolejny problem. Tym razem po włączeniu gg wszystkie opcje widać, tylko że po kliknięciu na którąś z nich nie dzieje się nic. Da się tylko zmienić użytkownika, już do archiwum dostać sięnie mogę. A zamiast listy kontaktów tym razem widnieje albo kawałek tapety, albo kawałek strony, przy które jakurat włączyłem gg. Inaczej, nie ma listy kontaktów, tylko przezroczysta przestrzeń. Już nie wiem, co mam robić…

A, i jeśli ktoś wysyła mi wiadomość, widzę to. Ale gdy kliknę na “xxx przeysła wiadomość”, przez chwilę miga mi okienko z rozmową, po czym znika, z po najechaniu myszką na ikonkę gg na pasku zadań, ikonka po prostu znika i gg trzeba włączać od nowa, znowu z błędem i błędne koło się zamyka.

Odinstaluj, wyczysć rejestr, zainstaluj na nowo.

Czy kiedy kolwiek dobrze pracowało Ci gg?

To dzieje sie tylko z GG, z żadnymi innymi programami nie masz problemu? Jeśli tak to raczej nie wina sterowników.

Zobacz czy pomoże.

Gdy problemy będa sie ponawiać spróbuj zainstalować Tlen. Obsługuje kontakty z GG. Możliwości konfiguracji, wygląd…jak dla mnie bez konkurencyjny.