Zobaczcie... co Wam to przypomina?

Pogrzebałem trochę po archiwalnych newsach na dobreprogramy.pl. Znalazłem się na stronie 377. Jest tam news zatytułowany: “Windows 98 wciąż najpopularniejszy”, a pod nim komentarze:

LeaddeR | IPHASH : FI-Y8-Y3-OZ | 26.05.2003, 16:46

A ja mialem ME a wlasnie od 5 min mam 98 


Countach | IPHASH : ZU-V9-AM-FI | 26.05.2003, 16:50

Na Win98 chodzą wszystkie gry, a na innych różnie to bywa.


VipEr | IPHASH : B0-QM-7V-59 | 26.05.2003, 18:55

Troche to dziwne wszystko jest. Widaomo że XP jest najlepszy. Ja od samego poczadku wgrałem sobie XP i jestem bardzo zadowolony. A prędzej czy puźniej Win 98 i Me skończą tak samo na śmietniku jak 95 i to jest nie uniknione. Niestety faktycznie smutny jest fakt że nie wszystkie gry chodzą na nowych okienkach, ale jak to sie móei cos za coś.


Cebula | IPHASH : 5R-DW-2Z-97 | 26.05.2003, 19:21

prędzej czy później XP też skończy na śmietniku ;)


Madafaker | IPHASH : 0Z-05-QX-KQ | 26.05.2003, 22:02

Myślę że jeszcze długo Win 98 będzie rządził :-)


Krogulec | IPHASH : QL-4I-QI-N3 | 26.05.2003, 23:07

Windows XP jest rzeczywiście bardzo udanym systemem. Połączenie stabilności rodem z rodziny NT/2000 z 'bajerami' multimedialnymi naprawdę Microsoftowi się w tym przypadku udało. Sam pracuję na Win Me i ten system też nie jest zły - problem tu jest taki, że właśnie te dodatkowe 'bajery' powodują, że zachowanie stabilności w tym systemie wymaga dyscypliny i rozwagi przy instalacji różnych 'wynalazków' ;-). Win 98 nie bez powodu jest bardzo popularny w Polsce - małe wymagania sprzętowe, względna stabilność i pewnie brak wymagania aktywacji, powoduje, że ten system będzie pewnie jeszcze długo popularny...[/code]

Czy to nie przypomina współczesnej batalii - Vista vs XP? heh… :wink:

Historia kołem się zatacza jak widać :slight_smile: Mam swoje zdanie na ten temat, ale nie chciałbym dostać ostrzeżenia. Ech… jak wyjdzie “Vienna” to zamiast XP wpiszemy Vienna, zamiast 98 - XP i ten tekst nadal będzie aktualny

Dam linka do tego artykułu: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=450 .