Żółte tło w systemowej przeglądarce zdjęć

Witam,

oglądałem na laptopie i na komputerze - na tym pierwszym w systemowej przeglądarce zdjęć jest tło białe, a u mnie na komputerze jest tło żółte. Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego tak jest, które jest prawidłowe i jak przywrócić ten prawidłowy kolor?

Zdjęcie obrazujące problem :

http://dl.dropbox.com/u/2147119/P7225456.JPG

Pozdrawiam!

W opcjach monitora powinny gdzieś być profile kolorów, przywróć domyślny profil, to zadziała.

Próbowałem. To nie wina monitora, bo po podłaczeniu monitora pod laptop kolor jest normalny.

No przecież napisałem, że to nie wina ustawienia monitora. Tylko że jak to czytam to faktycznie trudno się tego domyślić :wink: Wybacz, spieszyłem się.

Wpisz w szukarkę z menu Start „Zarządzanie kolorami” i wybierz właściwą pozycję, otworzy się okno dialogowe. Na liście urządzeń wybierz swój monitor. Na liście profili powinna być co najmniej jedna pozycja (aby móc się jej pozbyć, powinno być zaznaczone pole „Użyj moich ustawień dla tego urządzenia”). Profil na liście po prostu skasuj.

Kolory powinny być takie jak oczekujesz już po ponownym zalogowaniu, jeśli nie, to zrestartuj komputer. Powodzenia :slight_smile:

Dzięki, działa :wink: