Zółty ekran!

Witam ! Podpinałem teraz joysticka, bo wyjąłem i czymś poruszyłem najwyraźniej i mam żółty kolor monitora !

Radeon 9550 256 mb !

EDIT:

Zaraz przed wejściem wtyczki do kompa jest taka “bulka” jak ją przesunę na lewo bardziej to problem znika? Jakieś pole mgnetyczne czy co ?! O co chodzi?

Złączono Posta : 30.12.2006 (Sob) 18:49

Przywiązałem do tej “bulki” sznurek, sznurek naciągnąłem w lewo i przybiłem pinezką do półki, ekran normalny ale wolałóbym bez tej nitki więc jak?

Wtyczki monitora lub przewód monitora uszkodzony,może karta grafiki źle wsadzona w slot - sprawdź połączenia i resztę.

Jak przewód sygnałowy monitora uszkodzony - monitor serwis.

na forum elektroda.pl takie przypadki są częste - mogą to być trafopowielacze, wzmacniacze wizyjne i … czasami naprawa może być nieopłącalna jeśli monitor jest stary.

Ja w taki sposób wymieniłem starca na LCD - używany, ale sprawny z 3 msc gwarancją, te zaś się nie psują, tak więc warto przemyśleć taką ewentualność - oczywiście jeżeli ma to być wariant EKONOMICZNY :smiley:

W każdym razie działa jak dałem na lewo, jak mam coś kupowac rozkręcac itp. to niech siedzi ze sznurkiem. Skoro już założyłem temat to: Nie działa mi “ci” a inne polskie znaki działają.

Spróbuj zmienić w pasku języka z “Polskiego” na “Polski (214)” i zobacz wtedy. Jak będzie źle to z powrotem zmień na “Polski” i powinno być lux. :slight_smile: Miałem to samo, ale z “ź” :mrgreen:

  1. Też tak miałem ze starym monitorem, tylko że był różowy ekran a nie żółty. Chyba coś z kablem to jest.

  2. Co do “Ć” to odinstaluj stery od karty i zainstaluj nowe. Jednak wybierz instalację zaawansowaną i nie instaluj Catalyst Control Center.

Pozdro.

Hmm, do “Ć”[raju działa mi !] ? RAczej do innego problemu ale dzięki wyprubuję.

Złączono Posta : 30.12.2006 (Sob) 21:24

Hmm, do “Ć”[raju działa mi !] ? RAczej do innego problemu ale dzięki wyprubuję.

Złączono Posta : 30.12.2006 (Sob) 21:25

Hmm, do “Ć”[raju działa mi !] ? RAczej do innego problemu ale dzięki wyprubuję.

Catalyst Control Center może być tylko trzeba w nim wyłączyć wywoływanie skrótem klawiaturowym " “c+prawy alt” :smiley:

Ale on się sam włącza