Żółty monitor

Witam wszystkich. Mam ogromny problem. Otóż dzisiaj pojawił się następujący problem. Po ok.10 minutach korzystania z kompa monitor robi się żółty tak jak na screenie :

zrzut9hj.th.jpg

W czym tkwi problem :?: Pomózcie. :frowning: Moim zdaniem nie jest to wina karty graficznej bo ta ma dopiero 1.5 miesiąca. Mój monitor to LG 500E Studioworks. Dodam, że mam jeszcze 2 lata gwarancji na niego, więc z naprawą nie powinno być problemu, ale może da się to naprawić w sposób “mniej bolesny” :smiley:

Próbowałeś przeinstalować sterowniki do karty graficznej?

Miałem taki przypadek, komputer lagował obraz, z czasem obraz migał i stawał się żółty…

Była to NVidia , wziąłem sterownik 56.64

Przeczyściłem DriverCleanerem

I zainstalowałem znów…

I działało…

UPDATE

Oczywiście 56.64 , dziękuję JN za zwrócenie uwagi na błąd

Poprawka 56.64.

Kabel monitora,wtyczka lub monitor.

Monitor sprawdź na innym kompie.

A nie podkręcałeś karty graficznej???

Nawet nie próbowałem. :smiley:

Złączono Posta : 29.08.2005 (Pon) 19:51

PS. Dlaczego na screenie, który zrobiłem w momencie gdy ekran był żółty wszystko jest normalne :?: Ciekawe. Jednak wygląda na to, że to wina monitora. :smiley:

Złączono Posta : 29.08.2005 (Pon) 19:57

PS2. Dla pewności jeszcze jeden zrzut:

zrzut26kt.th.jpg

Wiesz, próbujesz zrobić zrzut ekranu zakłóceń monitora, a to nie wyjdzie :slight_smile:

Spróbuj wyżej wymienionych porad i powiedz, czy dałeś radę?

Jeśli nie, zanieś monitor lepiej do serwisu…

Wyjąłem i włożyłem ponownie karte graficzną i na razie jest git. :wink: :smiley:

Złączono Posta : 31.08.2005 (Sro) 9:21

I znów żółty ekran. :frowning: Trzeba go zanieść do serwisu. Ale jeszcze jedno pytanko. Komputer jest mi bardzo potrzebny przez dwa tygodznie, więc na razie nie mogę go oddać do serwisu. I pytanko, czy z tym żółtym ekranem niczego w kompie nie posadze :?: Z góry dzięki za odpowiedzi i za zainteresowanie problemem. :smiley: