Żółty trójkąt na pasku zadań podczas gry

kiedy gram na laptopie to po kilkunastu sekundach pojawia mi się żółty trójkąt z czarnym wykrzyknikiem na pasku zadań,jest to pewnie jakieś ostrzeżenie,wie ktoś co to może dokładnie oznaczać?

Daj screena albo treść komunikatu czy czegoś , bo z tego co napisałeś za dużo się wywnioskować nie da.

no wlasnie ze zaden komunikat sie nie pojawia,nawet jak najade mysza to nic sie nie wyswietla,wyglada to tak:zolty trojkat z czarnym wykrzyknikiem na pasku zadan,no nie wiem co jeszcze moglbym ci napisac?

W jaką grę grasz?Podaj konfigurację komputera.Podczas grania w tą grę, zminimalizuj ją i daj screena z menadżera zadań z zakładek procesy i wydajność

Być może jest to ostrzeżenie przed zbyt małym plikiem wymiany. Sprawdź wolne miejsce na dysku i ustawienia pamięci wirtualnej.

wczoraj jeszcze troszke czytalem na ten temat i na jakims forum chlopak mial podobny problem,tam pomogl mu skaner av bo sie okazalo ze to wirus mu to robi,z ciekawosci sciagnolem program,przeskanowalem i usunolem wszystko co znalazl i odziwo problem zniknol,wydaje mi sie ze w moim przypadku bylo podobnie,laptop podczas grania strasznie sie grzal,cos chyba mi podnosilo temperature i wywalalo mnie z gry,narazie mam spokoj,dziekuje wam za wszelka pomoc,jak by sie cos dzialo bede pisal,pozdrawiam

Grzał się, bo gra i infekcje, które miałeś mocno obciążały proca i dlatego Ci się mocno grzał.