Żółty wykrzyknik przy Microsoft Kernel DLS Synthesizer

w menadżerze urzadzeń przy Microsoft Kernel DLS Synthesizer mam żółty wykrzyknik. czy wie ktos jak to naprawić poniewaz nie moge tego nawet zaktualizować?

http://www.howtodrivers.com/model16288.html - pobierz i zainstaluj , jak nie wiesz jak to już tłumaczę : otwierasz stronę do której link Ci dałem ,wpisujesz kod liczbowy w puste okienko i naciskasz : Download file . :x Podejrzewam ,że masz system : Windows XP…

tak mam Windowsa Xp home edition. i zainstalowałem i zeskanowałem i co dalej? ten program jest trial.

  1. Przejdź do Panel Contol

  2. Kliknij dwukrotnie ikonę System

  3. Wybierz kartę Sprzęt i kliknij na nich Device Manager

  4. Kliknij na element menu Widok, a następnie wybierz Pokaż ukryte urządzenia

  5. Przejdź do dźwięku, wideo i gier grupy i zlokalizuj dodał urządzenie Microsoft Kernel System Audio

  6. Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Aktualizuj sterownik

  7. Zapytany, aby móc kontaktować się z witryną Windows Update, wybierz opcję “Nie, nie tym razem” i kliknij przycisk Dalej.

  8. Na pytanie, co chcesz robić kreatora, kliknij przycisk “Zainstaluj z listy określonej lokalizacji”, a następnie kliknij przycisk Dalej.

  9. Włóż płytę instalacyjną systemu operacyjnego na dysku CD.

  10. Na pytanie o opcje wyszukiwania i instalacji, wybierz opcję “Nie szukaj …” i kliknij przycisk Dalej.

  11. Zapytany, aby wybrać sterownik urządzenia, który chcesz zainstalować, zaznacz kliknij na jądrze systemu Microsoft Audio Device, a następnie kliknij przycisk Dalej.

  12. Po zainstalowaniu sterownika, niech OS ponownie uruchomić go w życie.