Zone Alarm a p2p

Witam nigdy nie miałem problemów z kazą zawsze sciągała z ok. 12-16 kb/s a tu nagle jak zainstalowałem Zone Alarm kazaa sciąga z prędkością 2 kb/s w porywach do 5 kb\s. W Zone Alarm kazaa ma zaznaczone przy wszyskich pozycjach “ptaszka”. Co może być przyczyną takiego stanu. Proszę o pomoc 8)

A jak wyłączysz Zone to jak ściąga??

Mam zonealarm bardzo długo więc jestem pewien że on ma dotego tyle co “nic” czep sie czego innego, a i jeszcze jedno szybkosc kazy zalezy od ilosci uzytkownikow itp. Pozdrawiam :D/

A więc przy wyłączonym zone alarm było 8-10 kb/s jak włączyłem zone alarm predkość zaczeła spadać aż w końcu sie rozłączyło.

Jak się niczego nie czepiam tylko mówię jak jest, po zainstalowanie Zone Alarm kazaa zwolniła więc na niego padły moje podejrzenia.

Jeżeli potrafisz, to podaj lepiej szczególy konfiguracji

lub nawiąż kontakt na komunikatorze, a nie dokuczaj

.

Post kasuję

A jak nie napisze, to co, nie pomożesz mu ??

Na tym forum pomagamy zupełnie bezinteresownie i bez specjalnych zaproszeń. Samo postawienie tutaj tematu jest prośbą o pomoc, skierowaną do wszystkich, i każdy pomaga, jeśli potrafi.

Poza tym możesz podać tutaj konfigurację firewalla, może inni też skorzystają.

Czytam dokładnie. Tu chodzi tylko o dwa programy Zone i Kazza wiec przestań z tym opisywaniem. Mam nadzieję że moderatorzy usuną te OTy. :smiley:

Bartek napisałem jakąś godz temu do ciebie więc odpisz jak doszło

Sam fakt postawienia topicu jest prośbą o pomoc i jest to fakt bezsporny.

W powyższej sytuacji sugerowałem wymianę informacj za pomocą komunikatorów, których używacie.

Łatwiej wtedy ustalić czy wyjaśnić pewne rzeczy.

Ty zaś uczyniłeś z tego coś innego.

To nie jest dział Na Luzie

Powyższe OT zostały skasowane