Zone Alarm Security i firewall systemowy

Mam takie pytanko ?Mam windows XP professional ktory ma juz fierwall w systemie ja zainstalowalem ZoneAlarm Security Suite on ma 2/1 fierwall i program antivirusowy. Czy nie lepiej zainstalowac tylko jakis prog. antivirusowy i zostawic aktywny fierwall Windowsa dzieki za podpowiedz

Ale masz SP1 czy SP2?

Jeśli chcesz korzystać z darmowych aplikacji, polecam zestaw antywirus: Avast + firewall - Kerio.

Ten systemowy firewall wyłącz.

raczej wylacz firewall w WinXP (systemowy) bo to ma tylko w nazwie firewall ,a nim niejest

:wink: :wink:

mam SP2 czyli mam rozumiec to co mam czyli ZoneAlarm Security Suite tez jest dobry

Czyli w takim razie wyłącz firewall systemowy, a zostaw firewall i antywir z ZoneAlarm.

DZIEKI jeszcze jedno czy jest moze jezyk polski albo niemiecki do ZoneAlarm 5.5.062.011 i gdzie szukac

jeszcze jedno

firewall ZoneAlarm jest oki natomiast Antywir to tragedia !!

zepsul sie gdy zaczelam go testowac w

Test-2

resetowal kompa heeh

sam zobacz nieukonczyl nawet testu ,a w tescie 1 mial slaby wynik

luknij

na testy moj podpis

polecam ci z darmowych

BitDefender Free 7

AntiVir

avast 4 home

a firewall ZoneAlarm sciagnij samego Pro lub wersje Free

Niestety muszę to potwierdzić. Antywirus Zone Alarm wypada b. blado. Potweirdzają to testy CHIP-a.

Kiedy chcem sie połączyć z Neostradą to Zone Alarm wyłącza mi kompa. Kiedy go odinstaluje to wszystko jest ok, co może być przyczyną że Zone Alarm mi wyłącza kompa??

Wyłacz automatyczne restarty po błedzie.

a wiecie jaki jest engine ZoneAlarm Antiv.

eTrust czyli CA

wiec sie niedziwic ze razem sa jedne z gorszych jakie testowalam

:smiley: :smiley:

taka mala fuzja

widzialam firewall eTrusta idento co Zone tak samo jest z Antywirem

Zone zaporzyczonym od eTrusta