Zone alarm

(Wiesiek373) #1

Jak odinstalować zane alarm spy bolcker?Taka pamiątka pozostała mi po demie programiku.Na liscie dodaj usun programy.Instalowałem toto i odinstalowalem,a ten spy bloker jak siedział tak siedzi.Może ktoś wie jak go zmusić by sobie poszedł?Tak czy siak nie długo format dysków.Nigdy więcej zone na moim kompie.W ogóle firewalle głupieją na moim kompie.Kerio blokuje mi picasse.Firewall z g-data tak samo.PC-tools blokuje mi serwery gier,ze szczególnym uwzględnieniem pełnych.A zone alarm pozostawił mi pamiątkę.Zauważyłem pewną prawidłowość.Te niby darmowe firewolle działają w miarę prawidłowo,dopóki nie skończy się im okreslicencji.Potem głupieją.Powiem,że wszelkiej maści antywirusy nić nie znajdują na moim kompie.Czyszczą mi tylko moją encyklopedię gier z trainerów.Panda jest w tym chyba najlepsza:)Może ktoś wie jak odinstalować tego spy blokera:)

(ybu) #2

Niekiedy w wyniku nieudanej deinstalacji bądź manualnego usunięcia zainstalowanych programów w oknie „Dodaj/Usuń programy” pozostają nieaktualne wpisy, które nie dają się usunąć kliknięciem na przycisk Dodaj/Usuń. Jest na to jednak inny sposób:

W kluczu:

HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Unistall

znajdują się podklucze, w których przechowywane są informacje o zainstalowanych programach. Usunięcie takich podkluczy powoduje usunięcie wpisów z listy programów Dodaj/Usuń. Należy jednak pamiętać, że operacja taka usuwa tylko wpisy w rejestrze. Po zainstalowanych programach mogą jeszcze pozostać inne pliki, np. typu .dll, które należy zlokalizować i usunąć ręcznie.

(Wiesiek373) #3

Dzięki.Ale wole formata.Twoja metoda jest ,jak dla mnie, za skomplikowana.Ale nie wątpię ,że skuteczna.Nauczyłem sie w postępowaniu z komputerem jednego-jeśli maszyna nie zrobi czegoś od razu jak trzeba,to zrobi to źle.I na takie sprawy najlepszym skutecznym lekarstwem najczęściej jest format.Ja w życiu tego zone alarmu bym nie zainstalował.gdyby mi kerio zdjęc na stronach nie zaczą blokować.Teraz nie mam żadnego firewalla.Poza zaporą systemową.

(sdar) #4

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.