Zone Alarm

Dotychczas nie miałam problemów z tą zaporą ,byłam bardzo zadowolona do dnia wczorajszego.Od wczoraj nie daję sobie rady a mianowicie:zniknęła mi ikona,nie mogę tej zapory włączyć,odinstalować również i oczywiśćie nie mogę także zainstalować nowszej wersji.Kiedy klikam na foldery :repair lub zaclient itp.pojawiają mi się komunikaty

Vsmon,Zlclient i inne że program wykonał nieprawidłową operację i nastąpi jego zamknięcie.Po wejściu w szczegóły jest napisane że ogólny błąd ochrony w module VsDATA.DLL.Aktualnie korzystam z innej zapory ale chciałabym powróćić do Zone Alarm.Jestem początkującą internautką.Bardzo proszę o pomoc.Z góry dziękuję :smiley: :smiley:

Nie maiłaś wersji Demo lub Trial?

a probowałaś usunąć w awaryjnym? Jak to pomoże to ponowna instalacja programu.

Próbowałam w awaryjnym ,to samo a jeszcze chciałam powiedzieć że jak chcę zainstaować nowszą werję to mam taki komunikat że potrzebne jest zamknięci jakiegoś the True Vector.

wciskasz ctrl+alt+del i uruchamiasz Menedżer zadań windows.

W zakładce Procesy znajdujesz vsmon.exe i jeżeli jest ZLCLIENT.EXE. Zaznaczasz każdego z nich i wybierasz “Zakończ Proces”.

vsmon.exe to jest właśnie usługa True vector uruchamiana przez Zone Alarm. Po “zabiciu” tych procesów spróbuj usunąć zone alarm, lub przeinstaluj.

A jak jestesmy juz przy Zone Alarm wie ktos jak pozbyc sie tego okno podczas startu programu z wyborem skutecznosci zabezpieczenia :?

Dziadu,

Możesz sprecyzować o jakie okno Ci chodzi (może zrzut) bo u mnie nic takiego się nie pojawia? :o

Sdar

W najnowszej wersji(niestety juz wywalilem) chodzi o to okno z wyborem skali zabezpieczenia podczas ladowania programu pojawia sie za kazdym razem a nie mam pomyslu jak je wylonczyc :cry:

Skoro wywaliłeś to już chyba nie ma problemu? :wink:

Czy dalej “coś” wyskakuje mimo usunięcia ZA?

Sdar

Nie ale che go miec dalej tylko wnerwia mnie to okienko zainstaluje i dam screena :x