Zone ktory

ktorą wersje mam zainstalowac zone alarm pro czy zone secourity suit, i jak mocno bedzie sie gryzł z nortonem, czy wogle mozna tak zrobic, czy warto instalowac do nortona jescze zona

a musi byc konkretnie zone

mam cały pakiet Symantec 2005 i che zainstalowac Zone Alarm Pro 5.5.062, jeszcze bym prosił skad mozna sciaganc soplszczenie do zona, a jakiego firewalla byscie proponowali dodatkowo do nortona

czy warto instalowac Zone Alarm Pro 5.5.062 jesli mam nortona, jak tak to bym prosił moze ktos wie skad sciagnac spolszczenie, jesli to jakiego firewalla moge zainstalowac

Kornik już mnie ręce bolę od łączenia Twoich postów. Nie wiesz do czego służy icon_edit.gif

Po pierwsze używaj ocji Zmień, a co do pytania o spolszczenie, to do tej wersji Zone Alarm Pro nie ma spolszczenia.

twierdzisz ze masz cały pakiet rozumiem ze masz Norton Security ,no chyba ze masz Worksa ale jezeli to pierwsze to na chol… ci drugi firawall -poblokujesz tak sysyem ze zaraz bedziesz pisał nastepny topic jak odblokowac system

Myślę że trzeba poczekać na dokładniejsza odpowiedz co do tego nortona. :?

ludzie jak sie zablokuje system to jak ja sie połacze z netem to raz po drugie prosił bym oto zeby napisac lub podac adres stronki na ktorej bedzie ładnie podane jak powinno sie dobrze ustwaic zone, a po trzecie jesli bede uzywał opcje zmien to nikt nie bedzie zwracał uwagi i nie bedzie wiedziła ze cos napisałem, po czwarte mam cały pakiet nortona czyli tez internet secourity i works. amoze powinienem cos zmienic

kurcze ale nie odpowiedziliscie na moje pytania

będzie data zmiany pod twoim postem :lol:

a po drugie nie będzie śmietnika na forum :twisted: