ZoneAlarm nie informuje o włamaniach

Moje połączenie internetowe-bezpośrednie połączenia do sieci-Neostrada livebox tp.Mam Firewall ZoneAlarm Pro 7.0.337.000.Nie daje mi spokoju fakt,iż od momentu zainstalowania firewalla w dziale Overview-Blocked Intrusions są same zera: 0 Intrusions have been blocked since install

0 of those have been higt-rated.

Czy to możliwe,że nie ma żadnych włamań?Czy coś nie tak z Firewallem?

Tak samo jest i w Inbound Protection - też 0 włamań od zainicjowania połączenia.Bardzo proszę o podpowiedzi.Czy mogę być pewny,że mój komputer jest chroniony? Program antywirusowy- NOD32.

mnie tez juz dosc dlugo nikt sie sie wlamywal czy jakis wirus! Mam avasta i windows defendera i tylko raz zdarzyl mi sie trojan! :mrgreen: Wiec raczej nie ma potrzeby zawracac sobie tym czas. Dla pewnosci porob skany :slight_smile:

Dzięki za odpowiedź.Wytłumaczę może, dlaczego to mnie zaniepokoiło.Otóż,przed reinstalką systemu też miałem ten sam Firewall i wskazywał on na bardzo dużą ilość prób włamań. A teraz? Czyżby zaniechano “ataków”?Skanowałem Ad-Awarem,Spy-Botem,Super AntiSpywarem,SpyErasem i nic.Czysto.No,to może tylko się cieszyć!Oby.

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

Daj log z combofix i HJT (temat przyklejony w tym dziale)