ZoneAlarm

Hej! !!

A masz antywirusa?

czy ktoś może mi powiedzieć czemu ZoneAlarm nie zpamietuje mi programow które podaje, gdzie zacznaczam pamiętaj ta opowiedz, gdy uzyje tego progra ponowienie

Mam antywirusa - nortona…

Problem może być w nieodpowiedniej, albo niewystarczającej do pełnej ochrony - konfiguracji firewalla.

Poczytaj sobie instrukcję do Zone Alarm (co prawda dotyczy starszej wersji, ale analogia zostaje ta sama)

http://www.pcworld.pl/forum/thread.asp? … picID=4270

Dzieki za link, ale raczej niewiele mi to pomoglo…a moze po prostu mozesz mi doradzic jakis inny dobry firewall? dzieki - podrawiam…

A w zasadzie to odinstalowalam ZoneAlarm i zainstalowalam sobie Kerio, no i tez niby dziala, a skaner pokazuje to samo…ale chyba to oleje, niby wszystko na razie jest ok, wiec sie nie przejmuje…:slight_smile: A moze zle robie? :wink:

Z tego co pamiętam (ale może mi się też mylić z innym testem :?) to w tym skanerze Security było kilka osobnych opcji ochrony; testowano właśnie firewalla, antyvirusa i tzw. zabezpieczenie portów.

U mnie ten skan pokazywał dwa niechronione porty, ale mało się tym przejęłam - bo wiem dlaczego tak jest… i tak ma być.

Może właśnie u Ciebie jest rzecz właśnie w niezabezpieczonych portach… a nie w samym firewallu.

Sama mam Kerio i na nim robiłam test…

Okiej…dzieki ci wielkie…no to sie nie przejmuje…a przynajmniej dopoki sie cos nie rozpierniczy:) Pozdrawiam…