Zpowiedzi a realizacje

hej czy nie uwazacie ze vortal dobreprogramy cos spocza na laurach? :frowning:

Pamietam jak pod koniec grudnia chwali sie ze od stycznia ujrzy swiatlo dzienne nowa odslona vortalu ale jak widac nic a nic Najwyrazniej to co pisza i tak nie maja zrealizowac Podobnie jak z realizacja duzego dzialu poswieconego linuksowi Mamy juz luty a tu nic Widac tylko to bylo gadanie bez pokrycia Szkoda :-o :evil: :cry:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=130184

i EOT w gruncie rzeczy

Jacy Wy jesteście ludzie puści… :? Sądzisz że internet i komputer to cały świat ? A za co zapłacisz za prąd, za gaz za jedzenie, za co się ubierzesz? Każdy ma prace, szkołę, codzienne zmartwienia, troski… Czasami po prostu nic się nie chce, na nic nie ma ochoty, siły, czasu… Ty poganiasz ludzi jak byś im za to płacił… Zrozum to że każdy jest tylko człowiekiem… Ciekawe jak byś się czuł jak by Ciebie ktoś tak poganiał z każdej strony…

Następny :roll:

Na miejscu Liska i ekipy dałbym ogłoszenie, że wszelkie nowości ujrzą światło dzienne w maju 2075 roku. Nie musieliby kilka razy w tygodniu tłumaczyć, dlaczego minęło już 12 godzin, a nowości nie ma.

Czy jest tu klucznik z kłódką ?

Dajcie już spokój z tymi wyliczeniami. Nie zdążyliśmy i tyle.

Mamy pewne problemy programistyczne do przeskoczenia nie mówiąc już o samej migracji danych bazy.

Nie chcę podawać żadnej konkretnej daty, bo trochę spokorniałem i zdaje sobie sprawę, że zostało jeszcze trochę pracy do zrobienia. Niestety mamy też inne sprawy na głowie które potrafią skutecznie opóźniać pracę na vortalem.

Swoją drogą, oprócz samego kodu vortalu, cały czas zbieramy materiały i soft pod Linuksa, więc jak tylko wszystko ruszy będzie cała baza od razu.

Tak więc proszę jeszcze o trochę cierpliwości, nowa wersja cały czas powstaje i na pewno prędzej czy później ujrzy światło dzienne.

Ale w tym roku chyba będzie?


Przełączyło mi się na klawiaturę maszynistki, już poprawiam. //Edited by HarryPotter

z postu liska nasuwa się wniosek : jak będzie to będzie. :slight_smile:

A po co Ci nowa wersja ? Co Ci w tej nie pasuje ? Daj palec a rzucą się na całą dłoń… :?

Ja ich nie poganiam tylko starm sie rozliczac z zapowiedzi, których nie ja oglaszalem tylko oni.

I nie rozumiem Twojej wypowiedzi co ma prad i gaz do odslony nowej wersji vortalu.

Jak to sie mówi “wszystko w swoim czasie”, jak nie dziś to jutro. Plany mieli i za pewne i tak je zrealizują, a na pewno prędko, bo Linux zdobywa serca użytkowników bardzo szybko. Fakt że troszkę sie obijają, bo to już dawno powinno istnieć. Ale tak jak mówię i inni tu piszą, nie ma co wyliczać. SPOKOJNIE, dożyjecie do tego he he. :slight_smile:

POZDRAWIAM Dominik.

:? A kim Ty jesteś żeby to robić? przyszedłeś tu nowy i już stosujesz rządy…

Spokojnie - każdy może zapytać :slight_smile:

O Linuksie piszemy bardzo czesto na lamach strony glownej vortalu starajac sie w ten sposob chociaz czesciowo wyrownac luke jaka jest brak dzialu z programami na ta platforme. Co do migracji na nowa wersje tak jak juz pisal Lisek jest to naprawde bardzo duzo pracy, a pamietajcie ze rownolegle musimy caly czas prowadzic serwis, pisac newsy, opisywac nowe programy, aktualizowac istniejace czy zmagac sie z problemami technicznymi (jak chociazby ostatnio wpiecie do ACX co mam nadzieje przynioslo juz widoczna poprawe szybkosci dzialania vortalu i forum w godzinach wieczornych)

hmm moze jestem nowy na forum ale uzytkownikiem jestem juz od jakiegos czasu i jakie rzady?? :o To chyba ty stosujes metody terroru :twisted: wyznaczajac komu mozna sie wypowiedziec na dany temat a komu nie

Nie żebym się czepiał ale czy nie można by było dodać kogoś np jakiegoś newsmana czy coś takiego. Ile jest tutaj zaufanych osób.

Oczywiście to jest tylko moja skromna propozycja więc nie krytykować

Pomysł dobry gorzej z wykonaniem. Wiele osób się już do nas zgłaszało, obiecywało gruszki na wierzbie i nic z tego nie wychodziło. Poza tym pisanie newsów to nie takie proste zadanie jak się na pierwszy rzut oka wydaje. Nierzadko na napisanie jednego tylko materiału trzeba poświęcić 2-3 godziny (przykład? News o wprowadzeniu do sprzedaży licencji na MS Office 2007 PL czy ostatni materiał o działaniach Policji).

To myślisz, że niusy dodaje tylko Krogulec? Tutaj możesz zobaczyć redakcję Vortalu. Większość z tych osób dodaje regularnie nowe niusy.

Wiem, że jest dużo osób zajmujących się wortalem ale przecież nie mówie, że newsmani się byczą i nic nie robią bo wcale tak nie uważam -to była tylko moja skromna propozycja. No ale w sumie gdzie kucharek 6, tam nie ma co jeść