Zresetowanie danych i podłączenie routera tp link TL-WR543G

Hej, mam wielką prośbę.

Podkreślam, że jestem kompletnie zielona, jeśli chodzi o technologię itd, a muszę podłączyć jakoś router. Poprzednim razem goście po prostu mi go podłączyli. Teraz mam w innej sieci, a ustawienia na routerze zostały takie same. Resetowałam je, ale to mi nic nie dało. Chyba… Nie wiem, może mi po prostu ktoś krok po kroku wytłumaczyć co mam zrobić? Podłączyć kabelki itd mniej więcej umiem, chodzi mi raczej o “zainstalowanie” czy jak sobie to tam nazywacie. Próbowałam masę razy, ale nic nie wychodzi.

Aha, IP mam zmienne, nie wiem czy to w ogóle jest ważne.

Poratujecie?

atraM7 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Jeśli IP masz zmienne to pewnie korzystasz z protokołu PPPoE, musisz wpisać nazwę i hasło użytkownika. Te informacje uzyskasz od swojego ISP i tyle jeśli chodzi o “instalację” :slight_smile:

Zaglądałaś do tego tematu? :arrow: podstawowa-konfiguracja-domowego-routera-t439247.html Tam opisane jak skonfigirować router i to nawet na przykładzie między innymi tego samego routera.

Pozdrawiam!

Dzięki, przejże link po sesji, i w razie czego jeszcze dam znać czy wszystko się udało.

Pozdrawiam!