Zrobili mi żart (CMD) Pomocy

Witam wszystkich!

Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można wyłączyć tak aby więcej razy się nie pokazywał podany komunikat

problemfh.jpg

po włączeniu komputera pojawia sie okienko cmd poźniej przechodzi do strony wyświetlanej co zrobić zeby sie tego pozbyć? HELP

strony xxx dają znać o sobie :lol:

napisz tutaj bezpieczenstwo-f16.html

No to widzę, że się komuś konkretnie nudzi… xD

Start -> Uruchom… -> wpisz polecenie msconfig -> zakładka Uruchamianie.

Poszukać wpisu autostartu zawierającego skrypt bat/cmd lub wpisu zawierającego widoczne w oknie polecenie i usunąć.

Karwowski , polowanie na czarownice już odwołane

a tak na serjo to pewnie jakiś syf sie przyssał do kompa i jak już kolega napisał -> dził bezpieczeństwo i nowy temat

ps.

msconfig tp tylko półśrodek , jak już to regedit

LOCAL MACHNE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run i usunięcie klucza cmd

ale i to jeszcze nie wszystko bo pozostaje plik do kturego rejestr sie odwołuje i też trzeba to wyczyścić

bez działu bezpieczeństwo i wklejenia logu to i tak jedynie “wrużenie z fusów”

pathfinder12345 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Napisze ktoś może bardziej jaśniej?

Dodane 09.01.2011 (N) 14:10

Jest ktoś w stanie mi pomóc?

jaśniej już się nie da :->

możesz tak orientacyjnie przeskanować komputer ComboFixem a może usunie dziada z autostartu xD

żaden Combofix

Pobierz OTL otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html przeskanuj daj log OTL.txt oraz Extras.txt.

:slight_smile:

Przeczytaj wszystkie posty wyżej, uważnie. Następnie wykonaj to o co Cię prosili wyżej, a napewno otrzymasz pomoc.

Pozdrawiam

Dziękuję wszystkim za pomoc, problem już jest rozwiązany! :smiley:

pathfinder12345 ,

może powiesz dla potomnych w jaki sposób?

W autostarcie był jeden jeszcze pliczek dodatkowo ukryty i nie groźnie wyglądający nazwany MP3 Rocket (programik pozwalający na szybkie pobieranie i wyszukiwanie plików wśród użytkowników programu) myslałem ze to pozostalość bo raz go juz usunąłem niby nic ale to on był odpowiedzialny za tą nie milą niespodziankę, Wyrwałem Chwasta i już jest ok :smiley:

pathfinder12345 , byle z korzeniami.

Koniec tematu!