Źródła do Nauki- Podstawy Elektroniki i Elektrotechniki

Witam, poszukuje jakiś dobrych źródeł do nauki Elektroniki i Elektrotechniki, jestem przyszłym uczniem technikum, ale z tego co słyszę, jeśli sam sie sam nie uczysz to niczego nie będziesz umiał. Do tej Pory znalazłem

Ale niestety kanał i blog od roku nie jest aktualizowany i oprócz tego nic więcej nie znalazłem. Prosiłbym o pomoc w poszukiwaniach, zwłaszcza osoby, które są(były) uczniami na kierunku Elektronika/Teleinformatyka/Informatyka, ponieważ oni wiedzą co może się przydać:DZ góry dzięki

Na informatyce nie ma PE. Poza tym technikum to nie studia. Tam będziesz miał wszystko wytłumaczone :stuck_out_tongue:

To proszę tych którzy uczyli się Elektroniki/Teleinformatyki(na to właśnie idę). Ale do studiów czegoś już zdążył bym sie nauczyć(O ile będę miał z czego).

Proszę też o tytuły DOBRYCH podręczników (nie chce, niepotrzebnie wyrzucać pieniędzy.)

Tak jak pisał drobok technikum to nie studia i nie ma co się przejmować na wyrost :wink: W google znajdziesz od groma informacji - np. http://www.elportal.pl/ (i np. http://www.elportal.pl/index.php?module … d=&ceid=60), http://www.elektroda.pl/. Co do książek to może coś z wydawnictwa BTC znajdziesz ciekawego.

Dzięki, ale im wcześniej zacznę nauke, tym później będzie mi łatwiej nieprawdaż? :smiley:

Nie koniecznie, będziesz tylko tracić czas na lekcjach na których i tak nic się nie nauczysz :stuck_out_tongue:

Jak już chcesz coś robić to zacznij zgłębiać teorie liczb zespolonych (urojonych), bo bez tego prądu zmiennego w elektrotechnice nie ruszysz a potrafi to sprawić kłopoty.

Dobrze, dzięki. Tak zrobię :smiley: