Źródło newsów o bibliotece Microsoft Game Pass

Poszukuję strony, portalu, forum gdzie bym mógł śledzić informacje na temat oferty Game Pass. Nowość, co niebawem zniknie, plotki na temat ew. tytułów, które mogą dołączyć, opisy, recenzje.
Fajnie by było gdyby strona była polsko języczna, ale nie musi.
Zna ktoś fajne i rzetelne źródło newsów o bibliotece Microsoft Game Pass?

Szukaj u źródła, filtruj po ostatnio dodanych i odświeżaj stronę

https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-game-pass/games#all-games

Ja zerkam na Łowcy Gier, w kategorii Xbox Series X (czy co tam masz). Tam są też wpisy o tym, co się w Game Passie dzieje.

@lordjahu dziękuję za zainteresowanie, ale nie lubię jak ktoś traktuje mnie jak idiotę. W podanym przez Ciebie źródle są cztery opcje na krzyż. Stan obecny jeszcze jakieś skromne informacje są. Jak znajdziesz informacje o przyszłych tytułach tam zamieszczonych. Co dwa tygodnie biblioteka staje się bogatsza, a informacji o tym zero.
Kasowane tytuły też bez ostrzeżenia. Jak pisałem udowodnisz mi, że można wyłuskać te informacje z Twojego źródła zwracam honor.
@pom_pom dziękuję za informację, sprawdzę.
Słyszałem, że na Githubie są bogate wątki w tym temacie. Linki?

Nie miałem takiego zamiaru. Jeno poleciłem stronę na której znajdziesz informacje że na bieżąco śledzić możesz na kanałach newslettera lub dedykowanej aplikacji.

raczej wątpię by ktoś robił specjalnie tam repozytorium “z pustym kodem” by gadać o game pass? Nawet gist.github.com wydaje się nieporęczne by tam robić listę.

Robi się listy z polecanymi narzędziami, stronami itp. to czemu nie o GP?

sam znalazłem: