Zrywanie połączenia internetowego

Witam ,

 

Otóż pojawił się mały problem u mnie.Wczoraj rano po włączeniu kompa , zauważyłem że jest nowa wersja Firefoxa.I od tego czasu zaczęły się problemy.Co jakiś czas co godzinę lub więcej komputer zrywa połączenie z netem.Pomaga reset kompa , ale takie resetowanie co 2 godziny jest irytujące.Problemu wcześniej nie było dopiero po aktualizacji Firefoxa się pojawił.Proszę o pomoc i załączam logi.

 

Mój komp:

 

Płyta:Asus P5QLE

Procesor:E6550

Dysk:WD 320gb

Ram:4gb

Grafika:Gainward GTS 450 GS

System:Windows 7 64 ultimate

Odinstaluj stary avg- http://download.avg.com/filedir/util/support/avg_remover_stf_x64_2014_4116.exe ,

Dzięki za odpowiedz :slight_smile:

 

Jeśli chodzi o avg to nie mam go już jakiś czas , może zostały jakieś śmieci po nim i w logu to zobaczyłeś.Teraz mam wersje trialową Avast Premier.Oczywiście zrobiłem jak napisałeś.

 

PS:   Przed zrobieniem tego o czym napisałeś straciłem kolejny raz połączenie z netem i okazało się , ze to wina tego Avasta.Wyłączyłem na chwile wszystkie jego funkcje i internet natychmiast wrócił , także ten antywirus coś knoci.

Odinstaluj avast i zobacz jak będzie, jak coś to pisz będziemy dalej myśleć

Znowu mi wywaliło neta i postanowiłem sprawdzi po kolei , która z funkcji avasta blokuje mi internet.Zacząłem od wyłączenia zapory ogniowej i okazało się , ze to ona.Kiedy ja wyłączę , a pozostałe funkcje działają czyli osłona plików ,osłona  poczty , osłona  stron www , osłona antyspamowa to internet od razu wraca.Czyli ta zapora zrywa albo blokuje połączenie.Mam pytanie.Czy może ona być po prostu wyłączona czy wywalić tego Avasta jak piszesz i poszukać coś innego ?

Sprawdz comodo-http://www.dobreprogramy.pl/Comodo-Internet-Security-Premium,Program,Windows,12952.html-linki bezpośrednie

Witam ,

 

Piszę dopiero dziś , ponieważ chciałem sprawdzić jak się sprawuje ten comodo  :slight_smile: Wywaliłem Avasta , zainstalowałem Comodo i teraz już mi nie zrywa (zapora ogniowa nie blokuje) połączenia z netem.Myślę , że problem można uznać za rozwiązany , dzięki wielkie  IPSEN za pomoc :slight_smile: