Zrywanie polaczenia z internetem

witam wszystkich, prosze o pomoc. mam internet z kablowki od multimedia. podlaczony jest do kompa przez usb, modem thomson tcm420. po pozostawieniu kompa na jakies 20 minut, polaczenie zostaje zerwane. ogolnie zrobilem cos takiego ze w zarzadzaniu energia w panelu sterowania wylaczylem ta opcje, dalo to efekt ze internet dziala ale kompa trzeba wylanczac recznie. probowalem przez menedzera urzadzen sprawdzic ta opcje dla zainstalowanego modemu. ale tam sa tylko 3 zakladki (ogolne, zaawansowane i sterownik), a wydaje mi sie ze powinna jeszcze byc zaklada zarzadzanie energia dla tego urzadzenia. to moje wnioski, jak zrobic zeby bylalub co zrobic zeby nie wylanczal mi sieinternet. PROSZE O POMOC! !!

Sprawdź w panelu sterowania czy nie masz zaznaczonego przy opcjach modemu ‘wyłączaj to urzadzenie w celu zarzadzania energia’ czy coś takiego… najprawdopodobniej (nie używałem windowsa dawno) jest w sieciach i klikasz na siec i chyba właściwości i tam chyba jest…

klikasz na moj komuter PPM wybierasz własciwosci/menadżer urzadzen/ wybierasz swoj modem /własciwosci i tam masz na której zakładce info o energi

może masz włączoną opcję aby połączenie było rozłączane jeśli jest x czasu nie używane

sprawdź Panel sterowania --> Połączenie sieciowe --> zakładka Opcje