Zrzut ekranu do poczty


(Kurss1005) #1

Witajcie zrzut ekranu do worda klawiszem Print się wykonuje a jak go wykonać do poczty? Bo użycie tego klawisza jest bez skuteczne,może robię coś nie tak. WIN XP HE SP2


(Grzegorz Ch) #2

Zrób zrzut przez wciśnięcie Print Screen, otwórz program Paint i wciśnij Wklej (crtl-V), zapisz obraz i załącz go do wiadomości.


(Kurss1005) #3

Mam tylko Print ME Internet Printing i odsyłącze więcej o programie i pobierz sterownik. O ten program chodzi?

Złączono Posta : 10.09.2007 (Pon) 11:46

mam i power pointa ale to programdo prezentacji


(Grzegorz Ch) #4

Start -> wszystkie programy -> Akcesoria -> Paint


(Keriu) #5

Wrzuć zrzut do Painta tak jak kolega wcześniej napisał, zapisz ten plik najlepiej jako jpg np.:blabla.jpg; następnie włóż go jako załącznik na poczte.


(Kurss1005) #6

Dzięki za podpowiedzi swoją droga taka sierota jestem zamaist szukać tylko w programach powinnam także poszukać w akcesoriach . Tylko powiedzici mi jeszcze co to(do czego służy wiem wiem google) jest za program Print ME Interenet Priting i czy można go odinstalować


(goomish) #7

To "przyszło" z Adobe Acrobat Readerem (przeglądarką plików pdf), służy do "drukowania" online. W sensie, że u siebie w domu naciskasz drukuj a potem jedziesz dwie ulice dalej do specjalnego punktu usługowego odebrać gotowy wydruk na papierze.

I o ile nie mieszkasz w USA, Kanadzie i kilku innych bardziej cywilizowanych :slight_smile: krajach - możesz to odinstalować. W Polsce ta usługa jest niedostępna. Podobnie zresztą jak kreator zamawiania odbitek online z Windows i parę innych tego typu usług.


(Kurss1005) #8

Dzięki