Zrzut ekrany - BRAWO (pchwała) ! :)

maila wysłałem jakieś 25 minut po pojawieniu się tego posta, do dziś nie było żadnego odzewu, żadnej informacji czy program ruszy (ew. kiedy). możliwe że mój mail nie doszedł (co się jednak rzadko zdarza), można prosić o jakieś dokładniejsze informacje?

Airborn u mnie ta sama sytuacja. :?

Program ruszył i kilka osób już nam pomaga. Wszystkim osobom, które się do nas zgłosiły odpisaliśmy. Widzę tu dwie przyczyny: albo Wasze maile nie dotarły do nas (mógł wciągnąć je nasz system antyspamowy) albo stało się odwrotnie. Tak czy siak dziękuję za info - jutro skontaktuje się z Wami (przez PW albo innym kanałem) qbap, który odpowiada za robienie tych screenów i poda wszystkie szczególy.

Krogulec żadnego kontaktu ze strony qbap nadal nie było, ani pw, ani mail. żaden mail nie wylądował też w spam-folderze, ale rozumiem, że to może być powodowane weekendem :wink:

Kwestię screenów do programów na DP przejąłem po Qbapie. Wczoraj zwróciłem się na PW do kilku osób z tego wątku z zapytaniem czy nie byłyby chętne, aby pomóc w przygotowaniu owych screenów. Odpowiedź otrzymałem jedynie od Airborna (i za to Ci dzięki chłopie), ale jesli ktoś zmieniłby zdanie :wink: i chciałby trochę poscreenować, to osobiście chętnie przydzielę zadania. Jakby co, pisać na mail (rafal@dobreprogramy.pl) lub GG (217533)

Pozdrawiam

AJ też wysylalem maila a opdowiedzi nie dostalem ale moge pomagać

bambo-5

To zgłoś się do Rafallus