Zrzut ekrany - BRAWO (pchwała) ! :)

Dzisiaj coś mnie naszło od rana i zacząłem przeglądać sobie vortal :slight_smile:

Patrze a tu szok :o

Doczekaliśmy się zrzutów ekranu programów (powiększania screenów koło opisów)

Bardzo dobre posunięcie :slight_smile:

Właśnie tego brakowało vortalowi

Oby tak dalej :spoko:

Złączono Posta : 21.04.2007 (Sob) 8:33

Widzę że nie wszędzie jeszcze jest to zastosowane ale jestem pewien że raz dwa się uwiniecie :slight_smile:

może do niektórych programów mają tylko miniaturki zrzutów :stuck_out_tongue:

Biorąc pod uwagę, że musimy pobrać, zainstalować i zrobić zrzuty (szacuję) 1200 programom to jak już taki pewien nie jestem :stuck_out_tongue: Niemniej będziemy starać się aby stało się to jak najszybciej.

Uprzedzając ew. pytania. Info oficjalnego w tej sprawie jeszcze nie było ponieważ zrzuty są dostępne na razie do niewielu programów.

a może dać info na forum wiele ludzi ma zainstalowane programy to by mailem podesłali screena :wink:

Przy przemyślanym działaniu i pomocy kilku osób można to zrobić stosunkowo szybko :).

Przemyśl :), a może wspólnie coś zdziałamy, bo należałoby podzielić-przydzielić poszczególne pule programów dla poszczególnych osób, by się nie dublowć w pracach.

Do 5.05.2007 - następna rocznica Forum, można by sie pokusić o zrobienie całości.

Pozdrawiam :okulary:

Pomysł, który podsunoł pysiu jest bardzo dobry, na Forum jest koło 40000 userów, więc każdy ma chociaż jakiś program z vortalu. :slight_smile:

również popieram. myślę, że co niektórzy userzy byli by chętni do pomocy.

Również popieram i chętnie bym pomógł przy tworzeniu screenów. Myślę, że wystarczyłoby dla mnie tylko podania informacji dotyczących tego jakich programów screeny mam wykonać i ewentualnie przy przy jakich ustawieniach tzn. czy np. po otwarciu programu, czy może po otwarciu jakiegoś projektu w przypadku programów graficznych, edytorów stron etc. Jedynie mogą dla mnie sprawiać problem programy o wysokich wymaganiach sprzętowych, przeznaczone pod inne systemy jak Windows XP Professional w polskiej wersji językowej i wymagające pracy w innej rozdzielczości jak 800x600.

Jeżeli Redakcja zdecydowałaby się na przyjęcie pomocy z mojej strony, to proszę o kontakt poprzez PW lub e-mail podany w profilu. W razie potrzeby mogę podać poprzez PW lub e-mail mój numer GG w celu ustalenia ewentualnych szczegółów…

Tak samo jak adam9870 mogę pomóc. Kontakt PW i e-mail.

Mnie też dopiszcie :slight_smile:

Myślę, że administracja podejmie decyzję co do tej propozycji i się wypowie. Na razie proszę się powstrzymać nad składaniem dalszych ofert. Zrobi się tu za chwile niezły oftop

Pomysł jest bardzo dobry. Wszystkich chętnych proszę o zgłaszanie się na mojego maila. Wymagane będzie posiadanie programu graficznego (może być GIMP) i Windows XP bo pod nim robimy zrzuty.

I na tym koniec

Również popieram pomysły i najważniejsze, że nowe programy dają już z zrzutami :slight_smile:

To logo DP na środku screenów niezbyt wygląda. Nie można zrobić tak, jak to robią inne strony, czyli umieszczać tego logo w rogu?

HarryPotter można tylko jakiś znak umieszczony w rogu danego screena w dość łatwy sposób można usunąć dzięki czemu można napisać, że screen jest własnego autorstwa. Natomiast znak wodny jest o wiele trudniej usunąć i lepiej już samemu zrobić screena…

Gdzie ??

W którym miejscu ??

Na całym screenie.

Adam9870 , rzeczywiście, nie pomyślałem.

np. tutaj http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1911&t=17

Dla mnie jest OK

Mnie tam takie cuda nie przeszkadzają, przecież to wodny znak więc go prawie nie widać :slight_smile: