Zrzuty ekranów (miniaturki)

Witam.

Przy opisie programów zamieszczacie zrzuty ekranów - super! Jednak za każdym razem, gdy zainteresuje mnie jakiś program chcę sobie kliknąć w miniaturkę celem powiększenia, niestety nic to nie daje.

Moja propozycja: wprowadźcie możliwość powiększania miniatur, chociażby do rozdzielczości 640x480 - zawsze coś, a jakie użyteczne!

Masz coś z systemem nie tak. Po kliknięciu w miniaturkę przenosi nas na stronę gdzie został wklejony zrzut w rozmiarze oryginalnym (czasem trzeba go powiększyć powtórnie klikając).

Kolega Grzesiek_P nie ma “czegoś z systemem” tylko pisze o miniaturkach na Vortalu (które rzeczywiście sa nieaktywne) a nie o miniaturkach, które są wklejane przez userów na forum.

Zwracam honor, źle zrozumiałem problem.

W sumie te miniaturki to rzeczywiście przydatna rzecz. Fajnie by było gdyby osoby pracujące nad nową wersją vortalu wzieły to pod uwagę :wink:

Bardzo popieram autora tekstu Grześka_P i bardzo prosze aby miniatury zrzutów zamieszczonych programów można by było powiększyć.

Odwiedzam "Dobreprogramy"co najmniej 2x dziennie bo to źrodło z którego czerpie wiedzę i sciągam programy.Ufam że moja proźba będzie niebawem spełniona.Pozdrawiam

Stronko rośnij wielka…

Popieram :smiley:

Ja też

Ile jeszcze osób napisze, że popiera ? jak dzieci …

W jednym z tematów kwestia miniaturek była poruszana i ktoś z administracji wspomniał mimochodem ( :stuck_out_tongue: ) ,że większe miniaturki pojawią się wraz z nową odsłoną Vortalu.

Taa… za rok, może dwa…

Co do miniaturek - to nie taka trudna rzecz skorzystać z “Machiny szukania”

Kiedy będzie to będzie …a do tego czasu w aktualnych (można by rzec starych) wersjach vortalu i forum nie ma sie co spodziewać istotnych zmian.

Szczerze mówiąc, miniatury prezentowanych programów w obecnej postaci - mnie osobiście w zupełności wystarczają. Gdy chcę bardziej konkretnych obrazów, to przecież mam przy każdym programie link do producenta - a tam galeria screenshots, w której mam pełną odsłonę - oczywiście jeżeli producent taką zapewnia. Nie znaczy to, że nie mogłoby być powiększenia miniatur, ale nie to decyduje o tym, czy program ściągnę, czy nie… :slight_smile:

Pozdrawiam

Popieram

:-s

popieram .

:lol:

Jaki ma sens zaśmiecanie bazy bzdurnymi postami ?

n/c

Ja byłbym zadowolony, gdyby było mniej trolowatych postów :!:

Przez kilku(dziesięciu) użytkowników dobre imie forum ulega zgorszeniu …

Cały czas tylko “zróbcie to”, “kiedy to będzie ???”, “miało być”, “jak nie zrobicie to …”, “nowy dział”, “propozycja nowego działu” itd.

Nie mówiąc o postach, które wlatują do śmietnika …

Tam to można nieraz zaczerpnąć wiedzy trola :-o

Powiedzcie, czy da coś taka nagonka na administrację ?

Ulży wam jeśli się zapytacie kiedy będzie nowa odsłona itd. ?

Powiecie pewnie - “kto pyta nie błądzi”, ale jeśli coś zostało powiedziane setki razy (a regulamin forum nakazuje używania szukajki), to jaki ma sens ciągłe wałkowanie tego ?

(mam na myśli wprowadzanie zmian na vortalu i forum )

tu nie chodzi o robienie nagonki tylko o to ze pojawila sie na vortalu informacja ze w styczniu bedzie nowa wersja a tu dzis pierwszy lutego a nowej wersji vortalu nie widac i zaktualizowanej informacji na temat kiedy nowa wersja sie pojawi jakos tez nie zauwazylem

wiec o ile moge zrozumiec ze nie wyrobiono sie w czasie z nowa wersja to nie rozumiem dlaczego nie pojawila sie zadna informacja mowiaca o tym na kiedy premiera nowej wersji zostala przesunieta

.

Może zwyczajnie nikomu to nie wpadło do głowy - i tyle. Ludzie mają obowiązki domowe, zawodowe, a do tego jeszcze “vortalowo - forumowe” i nie muszą pamietać, że akurat mija czas i trzeba dać następnego newsa.

Jest takie powiedzenie, że “cierpliwość jest cnotą”, więc dajmy ludziom spokojnie popracować i zwyczajnie poczekajmy. Bo jak bedą musieli co chwila pisać, kiedy to czy tamto, to nigdy tej nowej wersji nie będzie. :slight_smile:

Ja bym poprawił PROGRAM DNIA, tzn, jak jest język program, itd to dodałbym licencje (trial, free…).