Zrzuty ekranów (miniaturki)

(Gpiziak) #1

Witam.

Przy opisie programów zamieszczacie zrzuty ekranów - super! Jednak za każdym razem, gdy zainteresuje mnie jakiś program chcę sobie kliknąć w miniaturkę celem powiększenia, niestety nic to nie daje.

Moja propozycja: wprowadźcie możliwość powiększania miniatur, chociażby do rozdzielczości 640x480 - zawsze coś, a jakie użyteczne!

(popula) #2

Masz coś z systemem nie tak. Po kliknięciu w miniaturkę przenosi nas na stronę gdzie został wklejony zrzut w rozmiarze oryginalnym (czasem trzeba go powiększyć powtórnie klikając).

(sdar) #3

Kolega Grzesiek_P nie ma "czegoś z systemem" tylko pisze o miniaturkach na Vortalu (które rzeczywiście sa nieaktywne) a nie o miniaturkach, które są wklejane przez userów na forum.

(popula) #4

Zwracam honor, źle zrozumiałem problem.

(Wojtanos) #5

W sumie te miniaturki to rzeczywiście przydatna rzecz. Fajnie by było gdyby osoby pracujące nad nową wersją vortalu wzieły to pod uwagę :wink:

(Nias64) #6

Bardzo popieram autora tekstu Grześka_P i bardzo prosze aby miniatury zrzutów zamieszczonych programów można by było powiększyć.

Odwiedzam "Dobreprogramy"co najmniej 2x dziennie bo to źrodło z którego czerpie wiedzę i sciągam programy.Ufam że moja proźba będzie niebawem spełniona.Pozdrawiam

Stronko rośnij wielka...

(Sowulewski) #7

Popieram :smiley:

(Pioterek96) #8

Ja też

(Myszonus) #9

Ile jeszcze osób napisze, że popiera ? jak dzieci ...

W jednym z tematów kwestia miniaturek była poruszana i ktoś z administracji wspomniał mimochodem ( :stuck_out_tongue: ) ,że większe miniaturki pojawią się wraz z nową odsłoną Vortalu.

(Kpr2877) #10

Taa... za rok, może dwa...

Co do miniaturek - to nie taka trudna rzecz skorzystać z "Machiny szukania"

(adpawl) #11

Kiedy będzie to będzie ...a do tego czasu w aktualnych (można by rzec starych) wersjach vortalu i forum nie ma sie co spodziewać istotnych zmian.

(Agatonster) #12

Szczerze mówiąc, miniatury prezentowanych programów w obecnej postaci - mnie osobiście w zupełności wystarczają. Gdy chcę bardziej konkretnych obrazów, to przecież mam przy każdym programie link do producenta - a tam galeria screenshots, w której mam pełną odsłonę - oczywiście jeżeli producent taką zapewnia. Nie znaczy to, że nie mogłoby być powiększenia miniatur, ale nie to decyduje o tym, czy program ściągnę, czy nie... :slight_smile:

Pozdrawiam

(Zoders) #13

Popieram

(Myszonus) #14

:-s

(L337 Crew) #15

popieram .

:lol:

Jaki ma sens zaśmiecanie bazy bzdurnymi postami ?

n/c

Ja byłbym zadowolony, gdyby było mniej trolowatych postów :!:

Przez kilku(dziesięciu) użytkowników dobre imie forum ulega zgorszeniu ...

Cały czas tylko "zróbcie to", "kiedy to będzie ???", "miało być", "jak nie zrobicie to ...", "nowy dział", "propozycja nowego działu" itd.

Nie mówiąc o postach, które wlatują do śmietnika ...

Tam to można nieraz zaczerpnąć wiedzy trola :-o

Powiedzcie, czy da coś taka nagonka na administrację ?

Ulży wam jeśli się zapytacie kiedy będzie nowa odsłona itd. ?

Powiecie pewnie - "kto pyta nie błądzi", ale jeśli coś zostało powiedziane setki razy (a regulamin forum nakazuje używania szukajki), to jaki ma sens ciągłe wałkowanie tego ?

(mam na myśli wprowadzanie zmian na vortalu i forum )

(Kostrzewa83) #16

tu nie chodzi o robienie nagonki tylko o to ze pojawila sie na vortalu informacja ze w styczniu bedzie nowa wersja a tu dzis pierwszy lutego a nowej wersji vortalu nie widac i zaktualizowanej informacji na temat kiedy nowa wersja sie pojawi jakos tez nie zauwazylem

wiec o ile moge zrozumiec ze nie wyrobiono sie w czasie z nowa wersja to nie rozumiem dlaczego nie pojawila sie zadna informacja mowiaca o tym na kiedy premiera nowej wersji zostala przesunieta

(Magik) #17

.

Może zwyczajnie nikomu to nie wpadło do głowy - i tyle. Ludzie mają obowiązki domowe, zawodowe, a do tego jeszcze "vortalowo - forumowe" i nie muszą pamietać, że akurat mija czas i trzeba dać następnego newsa.

Jest takie powiedzenie, że "cierpliwość jest cnotą", więc dajmy ludziom spokojnie popracować i zwyczajnie poczekajmy. Bo jak bedą musieli co chwila pisać, kiedy to czy tamto, to nigdy tej nowej wersji nie będzie. :slight_smile:

(Robert Warszawa) #18

Ja bym poprawił PROGRAM DNIA, tzn, jak jest język program, itd to dodałbym licencje (trial, free...).