Zrzuty ekranu na imgur

Szukam aplikacji która robi i wysyła zrzuty ekranu na moje konto imgur. Niestety sam imgur chyba nic takiego nie oferuje :frowning:

Jak zainstalujesz apkę Imgur na smartfonie, to możesz wskazać miejsce gdzie ma się zapisać (właściwie: share) zrzut ekranu. Imgur jest na liście. Miejsce zapisu wybierasz zaraz po zrobieniu zrzutu.

Ale którą apkę imgur? Znalazłam tylko taką: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.imgur.mobile - ale tam w opisie nic nie ma o wysyłaniu zrzutów, tylko o wyszukiwaniu memów itp.

Tak, właśnie tą. Na moim Xiaomi zaraz po zrobieniu zrzutu pojawia się zapytanie co zrobić ze zrzutem - jak wybieram “Wyślij” to mogę wybrać m.in. imgura.

1 polubienie

I to zostanie wysłane na moje konto?

Moje się wysyłają :slight_smile:

1 polubienie

OK, to sprawdzę :slight_smile:

Zainstalowałam. Jak zrobię zrzut i wybieram imgur, to mi każe jakiegoś posta publikować. A ja chciałam, żeby mi bez zbędnego klikania, od razu z automatu przesyłało na moje konto. I ogólnie nic z tego nie kumam. Smartfona mam od niedawna. Normalnie używam imgur na lapku przez przeglądarkę, gdzie mam otwartą stronę swojego konta i tylko przeciągam obrazek z pulpitu i mam. Nie chcę żadnych postów tam publikować… W dodatku jak wpisałam jakąś literkę i dałam publikuj, to teraz tylko się coś wczytuje i wczytuje

Tak to działa. Posty ustawiam jako “hidden”. Obrazki są w mojej galerii.

A nie ma aplikacji, która robi to w prostszy sposób? Bez żadnego zbędnego klikania i ustawiania? Po prostu każdy zrzut automatycznie leci mi na konto do z góry ustawionego folderu? A już ideałem by było, gdyby ta apka też pozwalała robić zrzuty wybranego obszaru