Zrzuty ekranu - nieprawidłowa wielkość okna

Witam, rozmawiałem już kiedyś o tym z Rafallus i wydawało mi się, że ‘problem’ ten był już wtedy poprawiony, możliwe, że tylko mi się wydawało, teraz jednak znów się pojawia: okno z wyskakującym screenshotem programu jest mniejsze niż pojawiający się w nim obrazek, co za tym idzie, pojawiają się scrollbare, co wiadomo, na estetykę nie wpływa zbyt znacząco. Wiadomo, problem nie jest ani wielki, ani uciążliwy, nowa wersja się zbliża, ale kto wie (z nas userów oczywiście;) ) czy nie będzie to działać podobnie w nowej wersji Vortalu. Przykład na screenie z Inkscape: schowek01oc7.th.jpg

P.S.

Inkscape, jak widać na screenie, ma już w większości polski interfejs, co zresztą jest i zaznaczone polską flagą, jednak w opisie programu wciąż pojawia się wzmianka o jego angielskojęzycznym interfejsie.

Dzięki za informację o błędzie w opisie :slight_smile: Następnym razem proszę tego typu błędy wysłać na adres redakcji, a nasza interwencja będzie znacznie szybsza.

U mnie skaluje normalnie, bez scrolli

Zauważyłem, że sytuacje takie są spowodowane raczej przez engin przeglądarki.

Używam Netscape Navigator 9 i jak pisałem, skaluje się prawidłowo :slight_smile:

sugeruję takie rzeczy zgłaszać na redakcja@dobreprogramy.pl - ot zwykła nieścisłość, jakie się zdarzają. Redaktor tez człowiek (ponoć :wink: )

Konkretnie program ten w momencie dodawania do bazy nie posiadał polskojęzycznego interfejsu, przeoczyliśmy aby to zmienić przy aktualizacji.

no bez przesady, chcecie zejść poniżej minuty? =)

cóż, postanowiłem sprawdzić na IE6, tutaj również ze scrollbarami

Vortal to nie tylko Ci, co pojawiają się a forum jak Lisek czy Krogulec czy Cebula, czy qbap… Jest jeszcze kilka osób, zawsze jest szansa, ze wysyłając maila, reakcja będzie znacznie szybsza.

:slight_smile: