Zrzuty pamięci fizycznej - od dysku?

Otóż wiem, że mam bad sectory na dysku i jest on na wymarciu :frowning: Lecz wczoraj podczas odpalania PES’a 2010 wyskoczył mi zrzut pamięci fizycznej a następnie 2 kolejne. Oraz przed chwilą znowu to samo, nie wiem czy to od padającego dysku czy coś innego nie gra ? W folderze dla Małego zrzutu pamięci nie ma plików dlaczego ?

Może nie tyle co zrzuty, są z winy dysku, a blue screeny, po których wystąpieniu te zrzuty są tworzone, aby można było zdiagnozować i usunąć problem ich występowania. Skoro masz bad sektory, to oddaj dysk na gwarancje, albo kup nowy i przede wszystkim natychmiast zgraj wszystkie pliki, bo w końcu system się nie załaduje i będzie płacz, że ważźe dane przepadły.

Danych to ja nie mam, wszystko już dawno jest zgrane a jest raptem 2 GB. am tu tylko gry i programy codziennego użytku :slight_smile: a dysk kupiłbym dzisiaj, lecz udało się ogarnąć te ściny wiem, że już jest koniec żywota dysku lecz przez te powodzie w Tajwanie i zalane fabryki niestety dyski skoczyły z cenami w góre. Więc poczekam te 2 - 3 tyg aż się ustabilizują ceny, a do BS byłem tylko ciekawe bo jak od dysku to dobrze bo i tak wymieniać a jak by RAM padało albo coś to już nie tak dobrze.

To też jest możliwe. BSOD może wyskakiwać z powodu uszkodzenie każdego podzespołu komputera, a do tego dochodzi jeszcze oprogramowanie, czyli moize to być wina wirusa, albo sterownika.