ZTE Blade czy Samsung Galaxy ace

Proszę o pomoc w wybraniu telefonu do wyboru mam 2

  1. ZTE Blade (99zł wplay)

  2. Samsung galaxy ace (350zł w play)

czy opłaca się dokładać 250zł do samsunga czy lepiej wziąść tego zte???

Moim zdaniem NIE. W programie Gadżet na TVN Turbo, Urbański podobno testował tego ZTE przez tydzień i nie miał jakiś zastrzeżeń.

Też bym nie dopłacał. Dostępne są różne softy do tego telefonu także brałbym ZTE

xfirepro , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Wziąłbym na Twoim miejscu SGA.

Sam porównaj

Wg mnie warto brać ACE - patrz na akumulator (czasy oczywiście przesadzone tu i tu) oraz procesor (wg mnie i tak mało wydajny w jednym i drugim).

Opłaca się jeżeli zamierzasz instalować dużo aplikacji, w zte na androidzie 2.1 nie ma możliwości instalacji na karcie sd, a wbudowane 150MB szybko się wyczerpie, W samsunga (>2.2) jest możliwość instalacji programów na karcie.

Jest też inne rozwiązanie: Instalacja androida 2.3 na zte, ale wiąże się to z utratą gwarancji.

Tylko że w internecie są instrukcje że można podkrecić procesor w ZTE Blade http://forum.android.com.pl/f277/zte-blade-oc-procesora-47439/ no i mnóstwo ROMów na ZTE http://forum.android.com.pl/f277/. Więc warto by sie zastanowić czy warto dopłacać do tego samsunga. Może lepiej kupić za to programy jakieś albo porządne etui.?

Chcesz podkręcać procesor i bawić się z ROMami - bierz ZTE.

Jeśli chcesz telefonu do użytkowania out of the box - bierz Samsunga.

oj tego że nie ma możliwości instalacji aplikacji na karcie sd to nie wiedziałem jest to napewno bardzo duża wada

a miałbym jeszcze pytanie czy da się przykładowo “odkręcić” instalacje androida w przypadku kiedy chciałbym oddać telefon na gwarancje?

(chodzi tutaj czy da się przeprowadzić to z posiomu karty sd bo wiadomo że jak telefon ulegnie uszkodzeniu to już nic sobie niepoinstaluje a na gwarancji mi jednak bardzo zależy)

pozatym patrzyłem teraz że podkręcenie tego zte mocno molestuje już i tak słabą baterię a chciałbym żeby tel minimum ten i dzień potrzymał:)