Zuma nie chce iść na laptopie z Win 7 i Ati Radeon HD 5470

Witajcie! Zainstalowałem babci na laptopie Samsung z systemem i karta graficzna jak w tytule, starą ale zawsze jarą Zume. Gra startuje do momentu kiedy ma się rozpocząć właściwa strzelanka. Uruchamia się ekran wyboru profilu,opcje,ustawienia,ale kiedy to wszystko się ustawi i kliknie play,pokazuje się znikający kursor na ciemnym ekranie i koniec zabawy w Zume. Dla jasności; system i gra są oryginalne,laptop nówka,tydzień temu kupiony.Inne gry o poziomie Zumy śmigają bezproblemowo,tylko ta jedna się stawia.Zainstalowałem wszystkie aktualizacje jakie w tym czasie udało mi się ściągnąć.Ta sama Zuma na windows 7 z kartą Ati Radeon HD 4670 AGP śmiga bezproblemowo. Czy ktoś mocny w temacie może mi coś zasugerować odnośnie tego problemu.Dziękuję.

Sterowniki grafiki instalowałeś? System 64-bitowy?

System 64-bitowy .Sterowniki pewnie sa zainstalowane skoro chodzą gry typu NFS Hot Pursuit 2, Most Wanted itp.Gry zainstalowane na próbe dla sprawdzenia zdolności karty graficznej i ogólnie laptopa.

Dodane 27.08.2011 (So) 15:43

Własnie zajrzałem do sterowników karty i są z lipca 2010 wersja 8.753.0.0

Dodane 28.08.2011 (N) 19:03

Dla zakończenia tematu dorzucam,że po zainstalowaniu nowej wersji sterowników, z 2011 r.problem ustąpił,choć nie do końca.Niestety nie da się uruchamiac gry na pełnym ekranie.Najważniejsze, że się gra a o to głównie babci chodziło.