Zużycie dysku 100% w Windows 8

Witam.

Około pół roku temu zakupiłem laptopa NP350E7C-S04PL http://www.ceneo.pl/18810801#tab=spec. Od pewnego czasu zauważyłem że laptop czasami się zatnie tak że muszę go resetować, albo go przymuli i sprawdziłem że często posiadam duże zużycie dysku (100%). Postanowiłem sprawdzić dysk w HD Tune. Prosiłbym o sprawdzenie wyników, bo nie za bardzo się na tym znam. Z góry dzięki za wszelką pomoc.

http://imageshack.us/g/839/czbk.png/

Uruchom Menedżer zadań. W Win8 menedżer zadań pokazuje również użycie dysku. Sprawdź który proces podczas tego obciążenia z owego dysku korzysta i powiedz nam który to.

Benchmark dysku jest w porządku. Co najwyżej przeprowadź defragmentację całego dysku twardego dobrym programem, no i koniecznie włącz harmonogram defragmentatora systemowego (wpisz słowo “Defrag” w systemowym pasku wyszukiwania). Możesz go zresztą też użyć do bieżącego zdefragmentowania dysku. Natomiast powtórz Error Scan w HDTune, ale z odznaczoną kratką " Quick Scan". Trochę ten skan potrwa!

Witam ponownie.

Ostatnio uruchomiłem Quick Tune który posiadam w AVG, i zauważyłem że po analizie i naprawie błędów rejestru, defragmentacji itp. nastąpiła poprawa, co prawda po starcie systemu zużycie dysku jest na 100%, ale chyba to normalne. Zastanawiam się tylko czy to normalne że jak przed chwilą uruchomiłem automatyczną konserwacje to zużycie wygląda tak:

http://img842.imageshack.us/img842/9176/pwan.png